Šaty na Critics' Choice Awards: Které herečky vypadaly lépe než na Glóbech?

Jen týden po vyhlášení Zlatých glóbů proběhly v Santa Monice další filmové a televizní ceny – Critics' Choice Awards. Jak vypadala další módní generálka na Oscary?

Letos se konal již 25. ročník Critics' Choice Awards. Ty patří vedle Zlatých glóbů k dalším indikátorům toho, kdo si v březnu odnese sošku Oscara. Vítěze vybírá asociace BFCA (Broadcast Film Critics Association), což je největší sdružení filmových kritiků na území Spojených států a Kanady.

A ti v podstatě letos jen potvrdili výsledky Zlatých glóbů, alespoň co se týče čtyř hereckých kategorií. Další sošku si tedy odnesly Renée Zellweger za hlavní roli ve filmu Judy a Laura Dern za vedlejší roli ve filmu Manželská historie. V pánských hereckých kategoriích opět bodovali Joaquin Phoenix za ztvárnění Jokera a Brad Pitt za film Once Upon a Time in Hollywood. Právě tento snímek vyhrál i kategorii Nejlepší film.

Co se týče šatů, bývají róby na Critics' Choice Awards umírněnější, což může být paradoxně spíš přínosem. Dokonce i jinak teatrálně oděná Jennifer Lopez přišla na tento červený, respektive modrý koberec ve střídmých smetanových šatech s tradiční siluetou přesýpacích hodin.

Asi nejvíc překvapila hvězda seriálu Euphoria Zendaya, která předvedla originální kreaci Toma Forda s topem, jež plasticky kopíroval její hrudník. Krásná byla i Laura Dern, jež vsadila na oblíbenou návrhářku vévodkyně z Cambridge Emilii Wickstead a hodně svěží oranžový odstín. Charlize Theron si rovněž trochu napravila reputaci z Glóbů, její model Celine byl přesně tím, co vystihuje její chlapecký "chic & cool" styl.

Celkově měly herečky s výběrem outfitů šťastnější ruku než v případě Glóbů. Uvidíte v naší fotogalerii.

Nejlepší outfity z Critics' Choice Awards najdete zde: