Zlaté glóby potvrzují: Tohle je nejžhavější účes roku 2020! | Ženy.cz
 


Vlasy ze Zlatých glóbů potvrzují: Tohle je nejžhavější účes roku 2020!

8. ledna 2020 • 06:00
Jennifer Aniston • Foto: Profimedia.cz

Všimli jste si, že na Zlatých glóbech bylo k vidění jen málo drdolů? Letošním účesům totiž vládne jednoduchost, a to platí, ať už máte na sobě legíny anebo šaty od Diora. 

Populární instagramový účet Diet Prada, jenž se zabývá módní kritikou, zařadil herečku Margot Robbie mezi ty, kterým se look na Zlaté glóby příliš nepovedl. K jejím jednoduchým Chanel šatům by se prý lépe hodil sofistikovanější účes než jen lehce zvlněné vlasy s pěšinkou uprostřed.

Margot Robbie Margot Robbie Autor: Profimedia.cz

Na její obranu nutno říct, že pro podobný účes se rozhodla řada hereček, od Salmy Hayek, která svůj odvážný dekolt doprovodila romantickými volnými vlnami, přes Lucy Boynton a její tradiční cool bop až po Gwyneth Paltrow, která pěšinku uprostřed ráda nosí i v soukromí, protože moc dobře ví, že tento účes působí dívčím dojmem a omlazuje. A navíc teď letí!

Gwyneth Paltrow Gwyneth Paltrow Autor: Profimedia.cz

Právě pěšinka uprostřed byla jedním z nejčastějších účesů i na přehlídkách pro jaro a léto 2020. K vidění byla u různých délek – od krátkého mikáda modelky Kaiy Gerber až po dlouhé vlasy na přehlídkách Chanel. U módního domu Valentino nebo návrhářky Alberty Ferretti měly modelky vlasy zastrčené za ušima, ale jen tak ležérně, s neposednými pramínky kolem spánku.

Chanel jaro/léto 2020 Chanel jaro/léto 2020 Autor: Profimedia.cz
Saint Laurent jaro/léto 2020 Saint Laurent jaro/léto 2020 Autor: Profimedia.cz
Valentino jaro/léto 2020 Valentino jaro/léto 2020 Autor: Profimedia.cz
Badgley Mischka jaro/léto 2020 Badgley Mischka jaro/léto 2020 Autor: Profimedia.cz

Výhodou tohoto účesu je samozřejmě jednoduchost, co se týče česání, ale i jednoduchost ve smyslu celkového dojmu. Pěšinka nikterak neruší a nechává vyniknout výraznější líčení nebo šaty. A letošní Zlaté glóby vyslaly jasný signál i pro nadcházející plesovou sezonu – jestli nevíte, co s vlasy, klidně vsaďte na pěšinku uprostřed. 

Podívejte se do fotogalerie, které další herečky vsadily na pěšinku uprostřed.

Fotogalerie

12 fotografií

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy