Šaty ze Zlatých glóbů: Salma Hayek to přehnala s výstřihem, JLo zase s mašlí!

6. ledna 2020 • 10:02
Zlaté glóby 2020 • Foto: profimedia.cz

Máme za sebou první z letošních filmových a televizních udílení cen – Zlaté glóby. Kromě výsledků samozřejmě většinu z nás také zajímá, jak to slavným ženám slušelo na červeném koberci a které z nich svůj model úplně nevychytaly. 

Každoročně platí, že Zlaté glóby jsou vlastně takovou generálkou na velkolepé Oscary, ať už se jedná o vítěze daných kategorií nebo o róby přítomných žen. Zatímco výsledky Zlatých glóbů velmi často napoví, kdo je skutečně žhavým favoritem na Oscara, co se týče šatů, dámy se většinou drží spíše zpátky, aby to nejlepší mohly předvést až o měsíc později v Dolby Theatre.

To ovšem rozhodně neplatí pro všechny. Taková Salma Hayek se tedy při výběru šatů rozhodně zpátky nedržela. Vsadila sice na oblíbený módní dům Gucci, ale předvedla takový výstřih, že vlastně nikdo neměl šanci prohlídnout si šaty od pasu dolů. Na prestižní udílení cen je tohle příliš!

Salma Hayek v šatech Gucci Salma Hayek v šatech Gucci Autor: profimedia.cz

Právě výstřihy byly letos to, co mnoho slavnostních rób spojovalo, protože potrápily nejednu slavnou ženu. Buď byly příliš vyzývavé, nebo naopak poněkud usedlé. Rovnováhu našlo jen pár z nich. Mezi ně rozhodně nepatřila Kerry Washington, která pro jistotu zvolila šaty, jejichž vrchní díl tvoří pouze blýskavý řetízek. 

Kerry Washington v šatech Altuzarra Kerry Washington v šatech Altuzarra Autor: profimedia.cz

Podtrženo, sečteno, když opomeneme několik prazvláštně řešených výstřihů, nejméně povedené šaty předvedla rozhodně Gwyneth Paltrow, Charlize Theron a také Shailene Woodley. Naopak nejkrásnější róby předvedly Sofía Vergara, Nicole Kidman, Margot Robbie nebo Priyanka Chopra.

Sofía Vergara v šatech Dolce & Gabbana Sofía Vergara v šatech Dolce & Gabbana Autor: profimedia.cz

A speciální vítězkou kategorie "nepřehlédnutelná" se jednoznačně stala Jennifer Lopez, která na všechny znovu dýchla vánoční atmosféru, když dorazila v šatech Valentino s gigantickou mašlí. 

Podívejte se do galerie na povedené i nepovedené šaty ze Zlatých glóbů: 

Fotogalerie

38 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy