Jako vejce vejci: Dcera Gwyneth Paltrow vypadá jako kopie své matky!

Ještě nedávno byly za nejpodobnější matku a dceru Hollywoodu považovány herečka Reese Witherspoon (42) a její dcera Ava (19). Teď jim ovšem šlape na paty kolegyně z branže Gwyneth Paltrow (46), která před pár dny zveřejnila na svém Instagramu fotku s dospívající dcerou Apple (14), kde jsou si neskutečně podobné. Mají dokonce i stejné líčení, které podobnost ještě umocňuje. Posuďte sami!

"Šťastný Mezinárodní den dcer, Apple Martin. Je to jako bych si tě vyčarovala ze snu, jsi moje všechno," napsala k fotografii Gwyneth. Snímky svých dětí zveřejňuje na sociálních sítích jen občas, ale touhle se rozhodně musela pochlubit. Dospívající Apple má totiž naprosto stejné rysy jako její maminka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Happy #nationaldaughtersday Apple Martin, it’s like i conjured you from a dream, you make my life.

Příspěvek sdílený Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),Zář 26, 2018 v 9:23 PDT

Oči daleko od sebe a nepřehlédnutelný široký úsměv, tak přesně tyhle rysy zdědila Apple po své slavné mamince. A vlastně nejen to. Už dnes se Apple živí jako televizní herečka, takže po mamince zdědila nejen krásu, ale i herecký talent. A aby toho nebylo málo, po tatínkovi Chrisovi Martinovi má zase hudební talent. Snad něco zbylo i na jejího mladšího bratra Mosese (12).

Podívejte se do galerie na další fotografie Gwyneth, která ve čtvrtek oslavila 46. narozeniny: