Přicházejí nejvíc sexy boty tohoto léta (a nemusí mít nutně podpatek)!

23. června 2020 • 06:00
Dánské módní influencerky Jeanette Madsen a Thora Valdimars na fashion weeku v Miláně • Foto: Profimedia.cz

Léto si spojujeme s určitou uvolněností a nevázaností. Pro nejvíc sexy boty této sezony to ale paradoxně neplatí. Už tušíte, které to jsou?

Mohou mít nekonečnou řadu podob, jedno je ale spojuje. Řeč je o sandálech, flatformách či espadrilkách, které disponují dlouhými pásky. Tak dlouhými, že si je musíte několikrát omotat kolem kotníku. A v tom je celé kouzlo. Trochu to evokuje módu hippies, trochu eleganci baletek a trochu starověkou římskou okázalost. 

Dior a JW Anderson představily na přehlídkách sandály ve formě přírodních espadrilek. Valentino (respektive kreativní ředitel Pierpaolo Piccioli) přidalo metalický lesk, střapečky a ikonické cvočky. Isabel Marant mezi pásky vpletla bohémský náramek. Značka Off-White vsadila klasickou platformu. A u Sportmax pro změnu dokázali, že rozverné pásky sluší i pantoflím s přezkou.

JW Anderson JW Anderson Autor: Profimedia.cz
Valentino Valentino Autor: Profimedia.cz
Isabel Marant Isabel Marant Autor: Profimedia.cz
Stella McCartney Stella McCartney Autor: Profimedia.cz
Off-White Off-White Autor: Profimedia.cz
Sportmax Sportmax Autor: Profimedia.cz

Loni módní influencerky porušily zavedená pravidla a začaly si dlouhé pásky zavazovat i přes kalhoty, což vytvořilo zcela novou siluetu. Bylo to zajímavé, ale příliš mnoho opakování škodí každému trendu, natož pak těm bizarním. Letos se proto opět vracíme ke klasice, tedy nošení pásků přes holé kotníky (a lýtka, pokud si troufnete na gladiátorské šněrování). 

Kde právě teď koupíte sandálky se sexy šněrováním? 

Fotogalerie

20 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy