Přicházejí nejvíc sexy boty tohoto léta (a nemusí mít nutně podpatek)!

Léto si spojujeme s určitou uvolněností a nevázaností. Pro nejvíc sexy boty této sezony to ale paradoxně neplatí. Už tušíte, které to jsou?

Mohou mít nekonečnou řadu podob, jedno je ale spojuje. Řeč je o sandálech, flatformách či espadrilkách, které disponují dlouhými pásky. Tak dlouhými, že si je musíte několikrát omotat kolem kotníku. A v tom je celé kouzlo. Trochu to evokuje módu hippies, trochu eleganci baletek a trochu starověkou římskou okázalost.

Dior a JW Anderson představily na přehlídkách sandály ve formě přírodních espadrilek. Valentino (respektive kreativní ředitel Pierpaolo Piccioli) přidalo metalický lesk, střapečky a ikonické cvočky. Isabel Marant mezi pásky vpletla bohémský náramek. Značka Off-White vsadila klasickou platformu. A u Sportmax pro změnu dokázali, že rozverné pásky sluší i pantoflím s přezkou.

Loni módní influencerky porušily zavedená pravidla a začaly si dlouhé pásky zavazovat i přes kalhoty, což vytvořilo zcela novou siluetu. Bylo to zajímavé, ale příliš mnoho opakování škodí každému trendu, natož pak těm bizarním. Letos se proto opět vracíme ke klasice, tedy nošení pásků přes holé kotníky (a lýtka, pokud si troufnete na gladiátorské šněrování).

Kde právě teď koupíte sandálky se sexy šněrováním?