Kalhoty & páskové sandály: Noste je jako Skandinávky!

Jestli milujete módu a ráda experimentujete se stylingem, máme pro vás jeden cool tip od našich oblíbených influencerek ze Skandinávie.

Nemůže to být náhoda! Páskové sandály uvázané přes kalhoty tak, že jim dodávají harémovou siluetu, se současně začaly objevovat na Instagramu těch nejoblíbenějších skandinávských módních influencerek, jako jsou Pernille Teisbaek, Jeanette Madsen, Linda Tol nebo Tine Andrea. Na první pohled to možná působí bizarně, ale už jsme si zvykli na šaty přes džíny, cyklistické šortky jako součást nového byznys looku i ponožky v lodičkách, takže tento jemný update by neměl budit pohoršení.

Navíc už jsme ho před lety vídali na jiné módní ikoně, konkrétně na herečce Sienně Miller v době, kdy letěl styl boho chic. Sienna tehdy nosila metalické sandálky, jejichž kotníkové pásky si upevňovala přes džíny. A právě rovné džíny mohu být řešením, pokud tento styling chcete vyzkoušet, ale zároveň hned nechcete působit příliš nápadně či snaživě.

Na druhou stranu, současná inspirace přichází ze severu a jak víme, Skandinávky patří k nejlépe oblékaným ženám na světě. Pokud se tedy nechcete držet při zemi a máte pásky na sandálech dostatečně dlouhé, inspirujte se. Základem následujících outfitů jsou ležérní kousky – lněné kalhoty, cargo kapsy, košile rovného střihu nebo kalhotové kostýmy. Sandály jim dodají sexy šmrnc, ale tím, že je převážete přes kalhoty, celý look záměrně tak trochu shodíte. A hlavně je léto, takže krásné boty musejí mít navrch!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

The only thing on my mind is that carrot cake outside the frame 👆🏼👉🏼

Příspěvek sdílený Jeanette (@_jeanettemadsen_),Čen 7, 2019 v 6:45 PDT

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Paris Patrol

Příspěvek sdílený Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek),Čec 7, 2019 v 10:36 PDT

Zobrazit příspěvek na Instagramu

reklame, All tied up for 🌞🌿 @charleskeithofficial #imwithcharleskeith

Příspěvek sdílený Tine Andrea (@tineandreaa),Čec 2, 2019 v 12:20 PDT

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Pool Side @victoriabeckham @hotelloupinet #sainttropez

Příspěvek sdílený Linda Tol (@lindatol_),Čec 14, 2019 v 11:12 PDT

Kde právě teď koupíte páskové sandály k tomuto stylingu? Podívejte se do fotogalerie.