15 úžasných midi sukní z nových kolekcí, které unosíte i na podzim

Je pravda, že v půlce července asi ještě nepomýšlíte na podzim, nicméně móda ano. Aktuální kolekce už se nesou ve znamení mezisezónních trendů, které spojují prvky z letní i podzimní módy. A my jsme z nich tentokrát vybíraly ty nejhezčí midi sukně. 

Bývá zvykem, že kolekce, které se objevují uprostřed léta, jsou barevně tlumenější jako předzvěst nadcházejícího podzimu. Říká se jim také pre-fall, protože překlenují období od půlky léta do startu nové, hlavní sezony, kterou bude v tomto případě podzim/zima 2019–2020. Nové šaty už jsme vám představily, nyní se pojďme podívat na midi sukně. Midi, protože délku ke kolenům či do půli lýtek využijete nejen v létě, ale právě i na podzim.

Trendy jsou zatím v podstatě stejné, mění se jen barvy. Saténovým sukním bude slušet nově odstín champagne, rosé nebo cihlově červená. Americká návrhářka dánského původu Anine Bing, pro níž jsou saténové sukně pilířem každé kolekce, přichází s odstínem dusty blue (modrá s nádechem do šeda), který bude už za pár týdnů hitem.

Jestli milujete dlouhé plisované sukně, tak můžete být klidná, jelikož byly hlavním motivem přehlídky Dior pro nadcházející sezónu. Džínové sukně se pomalu prodlužují, mají spíše pouzdrový střih a dominuje jim zejména odstín vintage blue (tedy taková ta klasicky modrá, jen lehce sepraná).

Zvířecí motivy nebo květinové vzory jsou samozřejmě věčné, ale svou nadvládu postupně ztrácejí ve prospěch kostkovaného vzoru, který bude na podzim rovněž zásadní. Ale nepředbíhejme!

15 úžasných midi sukní, které jsme pro vás objevily v aktuálních kolekcích, najdete ve fotogalerii.