Chyby v oblékání Meghan a Kate: Tyhle nasekaly za poslední týden!

16. července 2019 • 06:00
Vévodkyně Kate a Meghan na ženském finále Wimbledonu • Foto: Profimedia.cz

Zatímco vévodkyně Kate má k ruce stylistku, vévodkyně Meghan si prý při skládání outfitu stále vystačí sama. Po minulém týdnu by ale přece jen měla zvážit, jestli si s oblékáním nenechat odborně poradit. 

Kate i Meghan jsou obě globálními módními ikonami s velkým vlivem na chování zákaznic. Jinými slovy, cokoli si obléknou, to zpravidla zmizne z e-shopů, než stihnete vyslovit slovo vévodkyně. Obě jsou tak pod neustálým drobnohledem a kritikou, jak na tu či onu akci obstály ve výběru oblečení. 

Zvláště pro Meghan to byl v tomto ohledu náročný rok. Když už to vypadalo, že našla svůj styl a zjistila, na jaké faux-pas si musí dávat pozor, odehrála se v jejím životě ohromná změna. Stala se maminkou. Jenže jak už to pro mnoho čerstvých matek bývá, od porodu se z hlediska módy hodně hledá. Současně si však nemůže dopřát pauzu a nadále musí plnit své veřejné povinnosti. 

Meghan se tak jen v posledním týdnu objevila na několika společenských akcích. Na Wimbledon nejprve vyrazila v džínách v domnění, že ji nikdo nemůže fotit, když přišla jako soukromá osoba. Podruhé, na ženské finále, již přišla oděná řádně, ale bohužel v outfitu, který k ní nebyl příliš lichotivý. Bílá košile a plisovaná sukně s černou stuhou jen podtrhly její krátký a hranatý trup a opticky ji ještě více rozšířily v pase.

Vévodkyně Meghan v košili Givenchy a sukni  Hugo Boss Vévodkyně Meghan v košili Givenchy a sukni Hugo Boss Autor: Profimedia.cz

A co hůř, Meghan na tribuně stála vedle Kate, která vyniká svou velmi útlou postavou. I ona ale na ženské finále Wimbledonu zvolila šaty, které jí příliš nepolichotily. Kate má totiž dlouhý trup a velmi štíhlé boky. Když zvolí třeba kalhoty s nižším pasem, opticky si tím trup ještě prodlouží a zkrátí nohy. Lahvově zelené šaty měly pouzdrový (tak zvaný bias) střih, který obdobně Kate prodloužil trup, takže vypadala nepřirozeně, ale i nelichotivě štíhle. A pak tu byly ještě ty nešťastné záševky na prsou...

Ani vévodkyni Kate, ani Meghan se outfity na finále Wimbledonu moc nepovedly Ani vévodkyni Kate, ani Meghan se outfity na finále Wimbledonu moc nepovedly Autor: Profimedia.cz

Zvláštní outfit zvolila Meghan i na charitativní turnaj v pólu. Kaftanové šaty designérky Lisy Marie Fernandez mají být původně doplněné páskem, ale ten Meghan vynechala. Výsledek by hodně rozpačitý, šaty působily pytlovitě, nadto byly (jak se dá u 100% lnu očekávat) okamžitě zmuchlané. Opět v silném kontrastu vedle vévodkyně Kate, která tentokrát bezchybně vsadila na vzdušné šaty L. K. Bennet. 

Vévodkyně Meghan v šatech Lisa Marie Fernandez Vévodkyně Meghan v šatech Lisa Marie Fernandez Autor: Profime
Vévodkyně Kate v šatech L. K. Bennett Vévodkyně Kate v šatech L. K. Bennett Autor: Profimedia.cz

Ani při nedělní premiéře filmu Lví král si bohužel Meghan svou módní reputaci nevyžehlila. Černé koktejlky z umělého hedvábí s transparentním dekoltem a rukávy jí neseděly na prsou – živůtek se jí do dekoltu nepříjemně zařezával. Rozhodně to chtělo zvážit o číslo větší velikost nebo krejčovskou úpravu. 

Vévodkyně Meghan v šatech Jason Wu Vévodkyně Meghan v šatech Jason Wu Autor: Profime

Vévodkyně Meghan má samozřejmě ještě čas na to, aby se její tělo vrátilo k původním křivkám nebo aby shodila kila nabraná v těhotenství. Výběrem nevhodných velikostí a outfitů se jí však zatím spíše daří na ně upozorňovat. A jestli opravdu do této doby nepotřebovala stylistku, teď možná nadešel čas se po nějaké dobré poohlédnout. 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy