Kate hvězdou oslav narozenin královny! Jak jí to slušelo v průběhu let? | Ženy.cz
 


Kate hvězdou oslav narozenin královny! Jak jí to slušelo v průběhu let?

11. června 2019 • 06:00
2019: Hvězdou balkónové zdravice se stal malý princ Louis • Foto: Profimedia.cz

Královna Alžběta II. sice slaví narozeniny už 21. dubna, teprve v červnu se ale konají oficiální oslavy jejích narozenin zvané Trooping the Colour. Součástí bývá slavnostní průvod, armádní přehlídka, přelet stíhaček RAF a především moment, kdy se nejdůležitější členové britské královské rodiny objeví na balkóně Buckinghamského paláce, aby pozdravili lid. 

Od roku 2011, tedy od svatby s princem Williamem, se těchto oslav pravidelně účastní i vévodkyně Kate. A zcela pochopitelně bývá jejich největší hvězdou. Loni sice do královské rodiny přibyla i vévodkyně Meghan, která stihla účast i letos, jen měsíc po porodu Archieho. Ale zatímco na jiných akcích může Meghan Kate směle konkurovat, při Trooping the Colour je jasné, kdo je manželkou příštího krále.

2018: Na balkóně Buckinghamského paláce se poprvé objevila i vévodkyně Meghan 2018: Na balkóně Buckinghamského paláce se poprvé objevila i vévodkyně Meghan Autor: Profimedia.cz

Mimochodem, obě vévodkyně letos symbolicky vsadily na své oblíbené návrhářky, které stály i za jejich svatebními šaty. Meghan oblékla tmavě modré šaty bespoke Givenchy od Clare Waight Keller, zatímco Kate světle žluté šaty Alexander McQueen od své velké oblíbenkyně Sarah Burton. A zatímco na Meghan byla patrná únava z nevyspání, Kate si to letos užila. I díky tomu, že všechny bavil dobře naladěný princ Louis.

Vévodkyně Meghan a vévodkyně Kate Vévodkyně Meghan a vévodkyně Kate Autor: Profimedia.cz

VIDEO: Vévodkyně promluvila o duševním zdraví.

VIDEO Youtube

Podívejte se do fotogalerie, jak to Kate slušelo na Trooping the Colour v průběhu let.

Fotogalerie

19 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy