Letní outfit podle vévodkyně Kate, který budete chtít nosit také!

Tohle se vévodkyni Kate povedlo! Na představení své zahrady, kterou vyprojektovala v rámci projektu "Back to Nature", oblékla jeden z největších trendů letošního léta. A nadto svůj outfit převážně poskládala z dostupných kousků. Inspirujte se! 

Vévodkyně Kate nedávno změnila stylistku a je to znát. Virginia Chadwyck-Healey před pár měsíci vystřídala dosavadní královskou stylistku Nataschu Archer, která odešla na mateřskou. S Kate a Williamem se zná už od školy a prý má ráda kvalitu z dostupnějších značek.

Jeden z posledních outfitů, ve kterém Kate zazářila, je krajková košile značky MIH, velbloudí kulotky značky Massimo Dutti a bílé tenisky Superga (prodává je například Spartoo.cz). Právě kalhoty v béžových odstínech jsou letošním velkým hitem. Ty, které si vybrala Kate, byly ještě donedávna k mání na e-shopu, ovšem po zveřejnění fotografií zafungoval klasický "Kate effect" a kalhoty se začaly rychle vyprodávat (poslední kousky ve velikosti 42 jsou ale ještě online na Massimodutti.com).

V obchodech je ale stále z čeho vybírat, protože béžové kalhoty (od tmavě velbloudí až po světlý safari odstín) pomalu dohánějí v popularitě i klasický modrý denim. Nejčastěji bývají ze směsi bavlny a lnu a perfektně se hodí ke klasickým topům, jako jsou bílá košile, bílé triko... Outfitům v tomto složení podléhají i instagramové módní influencerky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Friday tanning session 😎

Příspěvek sdílený Tine Andrea (@tineandreaa),Dub 12, 2019 v 6:05 PDT

Zobrazit příspěvek na Instagramu

My fringe actually looks like fusilli-on-an-off-day, but hey 🤓 / ph @misshhaaaa

Příspěvek sdílený Anouk Yve (@anoukyve),Zář 16, 2018 v 11:22 PDT

A nesmíme zapomenout na módní ikonu ze všech nejpovolanější, která bezesporu inspirovala i vévodkyni Kate...

Kde právě teď koupíte stylové kalhoty v odstínech béžové? Podívejte se do fotogalerie.