Praktický módní doplněk, který vám letos rozhodně nesmí chybět!

Praktická móda je za poslední rok populárnější než kdy dřív. Tepláky, volné kalhoty, mikiny a tenisky patří mezi největší trendy dnešní doby. 

Praktičnost ovládá pochopitelně i doplňky včetně kabelek. Ledvinky, o kterých se předpokládalo, že touhle dobou už budou na ústupu, jsou čím dál oblíbenější. Stejně tak pohodlné a prostorné crossbody kabelky. A o slovo se letos hlásí i zbrusu nový trend v podobě mini kabelek na mobilní telefon. Tyhle kabelky jsou charakteristické svým obdélníkovým tvarem. V podstatě jsou to pouzdra na mobil s dlouhým popruhem nebo řetízkem.

Vejde se do nich opravdu jen mobil a třeba ještě platební karta, kterou má už většina z nás stejně nahranou právě v telefonu. Zkrátka dvě věci, bez kterých se neobejdete. Zbytek můžete mít třeba na zádech v batůžku nebo ve zmiňované ledvince. Takže už žádné zběsilé přehrabování v kabelce, kde hledáte zvonící telefon a najdete ho až ve chvíli, kdy zvonit přestane. Díky kabelkám, které můžete nosit přes rameno, křížem a nebo klidně na krku, budete mít mobil vždy po ruce.

A vypadají skvěle! Můžete vsadit na kožený model, zdobený zvířecím vzorem nebo třeba posetý blýskavými flitry, to je jen na vás. Mini kabelku pak můžete nosit k teplákovce a teniskám, ale i mnohem elegantnějším outfitům.

Tipy na „telefonní kabelky“ najdete v galerii: