Krásné & praktické crossbody kabelky: Ty nejlepší z aktuálních kolekcí!

13. června 2020 • 06:00
Paris Fashion Week, Street Style • Foto: profimedia.cz

Praktické crossbody kabelky jsou pro léto jako stvořené. Můžete je nosit prakticky ke každému outfitu, vejde se vám do nich vše potřebné a díky dlouhému popruhu máte pořád volné ruce. Vybraly jsme pro vás ty nejkrásnější kabelky z aktuálních kolekcí. 

S crossbody kabelkou jste maximálně svobodná! Můžete v jedné ruce držet Aperol Spritz a druhou si fotit selfie s kamarádkou. Také se vám mnohem snadněji doběhne autobus. Zkrátka jste volná! Spoustu kabelek má dlouhý praktický popruh odepínatelný, takže jednou mohou být praktické, jindy zase elegantní jen s krátkým madlem do ruky. Jiné mají zase nastavitelné velikosti podle toho, kolik věcí potřebujete do kabelky dát. Záleží jen na vás, jaký typ vám bude plně vyhovovat. 

A pokud se nemůžete rozhodnout, máme pro vás přeci jen pár tipů. Pokud si chcete pořídit kabelku na večírky, sáhněte klidně po té s řetízkem místo dlouhého popruhu. V případě, že hledáte kabelku, která s vámi stráví celé léto, raději hledejte kousky se širším popruhem, který se nebude nepříjemně zařezávat, ani když kabelka bude těžší.

A pak vám taky mohou pomoci barvy. Zamyslete se nad tím, co ve vašem letním šatníku převažuje. Jsou-li to květinové potisky, pruhy a puntíky, pořiďte si rozhodně jednobarevnou hladkou kabelku. Skvěle se bude k letním šatům hodit třeba žlutá, cihlová nebo jakékoliv pastelové odstíny. V případě, že ve vaší letní výbavě převažují jednobarevné kousky, při pořizování nové kabelky se můžete trochu odvázat. Zkuste třeba hadí vzor nebo výraznou přezku, která kabelce dominuje. 

Tipy na nákupy najdete v galerii: 

Fotogalerie

26 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy