Krásné & praktické crossbody kabelky: Ty nejlepší z aktuálních kolekcí!

Praktické crossbody kabelky jsou pro léto jako stvořené. Můžete je nosit prakticky ke každému outfitu, vejde se vám do nich vše potřebné a díky dlouhému popruhu máte pořád volné ruce. Vybraly jsme pro vás ty nejkrásnější kabelky z aktuálních kolekcí. 

S crossbody kabelkou jste maximálně svobodná! Můžete v jedné ruce držet Aperol Spritz a druhou si fotit selfie s kamarádkou. Také se vám mnohem snadněji doběhne autobus. Zkrátka jste volná! Spoustu kabelek má dlouhý praktický popruh odepínatelný, takže jednou mohou být praktické, jindy zase elegantní jen s krátkým madlem do ruky. Jiné mají zase nastavitelné velikosti podle toho, kolik věcí potřebujete do kabelky dát. Záleží jen na vás, jaký typ vám bude plně vyhovovat.

A pokud se nemůžete rozhodnout, máme pro vás přeci jen pár tipů. Pokud si chcete pořídit kabelku na večírky, sáhněte klidně po té s řetízkem místo dlouhého popruhu. V případě, že hledáte kabelku, která s vámi stráví celé léto, raději hledejte kousky se širším popruhem, který se nebude nepříjemně zařezávat, ani když kabelka bude těžší.

A pak vám taky mohou pomoci barvy. Zamyslete se nad tím, co ve vašem letním šatníku převažuje. Jsou-li to květinové potisky, pruhy a puntíky, pořiďte si rozhodně jednobarevnou hladkou kabelku. Skvěle se bude k letním šatům hodit třeba žlutá, cihlová nebo jakékoliv pastelové odstíny. V případě, že ve vaší letní výbavě převažují jednobarevné kousky, při pořizování nové kabelky se můžete trochu odvázat. Zkuste třeba hadí vzor nebo výraznou přezku, která kabelce dominuje.

Loading
Loading
Loading

Tipy na nákupy najdete v galerii: