Neviditelné ponožky do tenisek i balerínek! Kde je pořídíte?

Nikdo je nevidí, ale neobejdete se bez nich! Ano, jsou to ponožky, které můžete nosit do tenisek, mokasín, ale i balerínek (pokud nemají otevřenou patu) a které vám zároveň zajistí maximální komfort po celý den. 

Nejdříve je třeba si říct, že nejsou ponožky jako ponožky. Některé z nich jsou totiž přímo určené k tomu, aby byly vidět. Jsou zdobené kamínky či perličkami nebo lemované krajkou, barevnými proužky, logem oblíbené značky nebo třeba blýskavým nylonem. Pokud si troufnete, můžete takové ponožky nosit klidně k teniskám, mokasínám, ale i otevřeným sandálkům na podpatku. Chce to jen trochu odvahy!

Pak máme také ponožky, které splňují pouze praktickou funkci a rozhodně by neměly být viditelnou součástí outfitu. Nakrabacené bavlněné ponožky, které nelichotivě vyčuhují z bot a prapodivně se krabatí, jsou přímou jízdenkou do módního pekla. Stejně jako kotníkové ponožky, které vykukují z tenisek jen trošku, ale pokud máte zrovna na sobě šaty nebo jakoukoliv sukni, outfit je předem ztracený.

A právě proto v letních měsících přichází na scénu takzvané neviditelné ponožky, které nenaruší žádný outfit, ale zároveň se postarají o komfort, který je v horkých letních dnech nadevše. Takové ponožky jsou totiž nesmírně pohodlné, zabrání nadměrnému pocení a také zařídí, abyste si z nových bot hned neodnesla odřeniny. A přestože nejsou vůbec vidět, seženete i tyhle ponožky v neotřelém designu, který vás bude bavit.

Tipy, kde je pořídit, najdete v galerii: