Pohodlné & stylové pantoflíčky bez podpatku, ve kterých budete chtít strávit zbytek léta!

Stále sháníte ideální boty na léto, ve kterých se můžete dlouho procházet po městě, aniž by vás bolely nohy? Našly jsme pro vás dvacítku těch nejkrásnějších pantoflíčků s plochou podrážkou, které už nebudete chtít nikdy vyzout!

Podpatky vám sice vykouzlí nekonečně dlouhé nohy, ale ani na těch širokých vám nebude pohodlně celý den. Skvělou variantou jsou elegantní pantoflíčky, které spolehlivě suplují sandálky na podpatku, s tím rozdílem, že vám v nich bude celý den tak pohodlně, že si je hned ráno s chutí nazujete znovu.

Klidně v nich můžete strávit celé léto! Bezvadně se totiž hodí k jakémukoliv outfitu, ať už to jsou denimové šortky s basic tričkem, květované midi šaty nebo sexy mini sukně s topem. V těchto pantoflíčkách můžete strávit celý den v práci, procházet se po městě, ale i protančit noc.

A teď už si stačí jen vybrat ty pravé. Velkým trendem letošní sezóny jsou proplétané pantoflíčky s hranatou špičkou (na podpatku i bez), které světu naservíroval jako první módní dům Bottega Veneta. Aktuálně je seženete i v běžně dostupných módních řetězcích, a to jak v kožené, tak i v koženkové variantě. Hned v závěsu se hojně napodobují také pantoflíčky Oran od Hermès. Ty jsou zase typické svým vykrojením do tvaru písmene H.

Loading
Loading

Úspěch ale rozhodně sklidíte i s klasickými pantoflemi s hladkým širokým páskem, který může (i nemusí) být ozdoben třeba přezkou, kamínky nebo perličkami. A ve hře jsou samozřejmě i nazouváky hned s několika tenoučkými pásky.

Vyberte si ty pravé pantoflíčky u nás v galerii: