Ledvinky nebyly nikdy elegantnější! Našly jsme pro vás ty nejkrásnější

Dříve vysmívané, dnes milované pro jejich praktičnost a nově také eleganci!

Ledvinka už dávno není jen součástí vtipného retro kostýmu nebo doplňkem k teplákovce. Na módním výsluní se drží už nějaký ten pátek, ale její design se stále vyvíjí. Zatímco předloni jste všude kolem sebe mohli vidět unisexové sportovní ledvinky, letošní trend fandí eleganci a univerzálnosti. Tyhle ledvinky si totiž můžete vzít k saténovým šatům, ale také k denimovým šortkám nebo ležérnímu overalu.

Co se týče materiálu, ledvinkám aktuálně vévodí kůže, koženka a semiš. Naprosto ideální jsou hladké jednobarevné ledvinky. Nemusí být nutně černé, zkuste třeba bordó nebo béžovou, které se vám budou snadno ladit s outfitem i na podzim.

Pří výběru myslete také na to, že ne každá ledvinka se dá nosit jak kolem pasu, tak přes rameno. Čím dál více se objevují takzvané 2v1 ledvinky, jejichž součástí je i pásek. Ty můžete nosit jen kolem pasu. Pokud si zatím nejste jistá, jestli ledvinku ve svých outfitech užijete, pořiďte si pásek s malou sundavací kapsičkou, do které se vejde jen opravdu to nejdůležitější. Buď si pocit volných rukou zamilujete a pořídíte si další (o něco větší a univerzálější), nebo kapsičku sundáte a unosíte alespoň pásek.

Tipy na elegantní ledvinky najdete v galerii: