Podzimní šaty, které si zamilujete: Pruhované, košilové i se zvířecími vzory!

Ačkoliv tomu počasí příliš nenasvědčuje, brzy je tu podzim. A proto je ten pravý čas se začít důkladně připravovat na nadcházející sezónu. Co třeba nové šaty? Ty se přece nikdy neztratí!

Viktoriánský styl

Šaty inspirované viktoriánským stylem jsou typické dlouhými lehce nadýchanými rukávy, projmutým pasem, límečkem, volánky, mašlemi a také midi nebo maxi délkou. Noste je s kotníkovými botami v kovbojském stylu nebo nazouvacími mulletkami.

Košilové (s páskem)

Trend košilových šatů plynule přechází i do podzimní sezóny. Jen mají trochu jinou podobu. Jsou o něco delší, nejčastěji v barvách podzimního listí a hlavně s páskem! Ten letos na podzim nesmí na košilových šatech chybět! Noste je přes džíny i s výraznými punčocháči. Právě košilové šaty jsou tím nejlepším základem pro vrstvení.

Do I look like Im in the musical Sound of music? 🎶🎶🎵🎵🎶🎶

Příspěvek sdílený JANKA POLLIANI (@polliani),Kvě 15, 2018 v 11:18 PDT

Se zvířecími vzory

Pokud vás zvířecí vzory děsí, věřte, že se toho pocitu brzy zbavíte. Podle všeho totiž budou nejvýraznějším trendem podzimu i zimy. Nejpopulárnější bude letos motiv leopardí kůže, v těsném závěsu hadí vzor. Když se nápadný potisk naučíte kombinovat se svými oblíbenými kousky, uvidíte, že si ho zamilujete.

Leoparding 🐆🐆🐆 #chiquelle #chanelslides #celineknotbag #leoparddress

Příspěvek sdílený Caroline Blomst (@carolineblomst),Čen 12, 2018 v 8:49 PDT

Podzimní květinové

Ani na konci léta se nemusíte vzdát oblíbených květinových vzorů. Stačí jen vyměnit letní šaty v zářivých barvách za podzimní v tlumených odstínech. Jaký si vyberete střih, je na vás. Můžete vsadit na výše zmiňovaný viktoriánský nebo košilový, ale klidně také zavinovací.

Dressed up 🌸

Příspěvek sdílený Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_),Led 15, 2017 v 1:15 PST

Pruhované

Pruhy jsou dalším populárním vzorem, na který nemusíte přes podzim a zimu zanevřít. Vsaďte na svislé, šikmé i zdvojené a především musí být barevné! Oblíbenou podzimní kombinací je červená, žlutá, modrá a bílá.

Tipy na nákupy podzimních šatů najdete v galerii: