Návrat leoparda! Tyhle vzory na podzim nahradí proužky a puntíky

A máme tu srpen, což v módním jazyce znamená první podzimní trendy. Pokud vás také nebaví současná vedra, pojďte s námi na chvilku nahlédnout do blízké budoucnosti, kdy zase budeme nosit šaty s dlouhým rukávem, sukně s kotníkovými botami a džíny s blejzry. Už teď je navíc čas poohlédnout se po kouscích, které budete na podzim nosit. 

Při pohledu na první kousky z nových pre-fall kolekcí je jasné, které potisky budou na podzim hrát prim. Nejde přitom o nic nového. Vrací se jednak oblíbená preppy kostka, kterou jsme milovaly už loňský podzim, jen letos nabývá odvážnější a barevnější podoby – klidně i klasického červeného nebo extravagantního žlutého tartanu, který byl k vidění na přehlídce Michaela Korse.

A pak se připravte na velký návrat leopardího vzoru. To, co v létě započala značka Réalisation Par svou (věčně vyprodanou) pouzdrovou sukní, přerostlo v jeden z největších podzimních trendů, který ostatně předpověděly i přehlídky Max Mary, Michaela Korse nebo Toma Forda. Klasický hnědý leopard ovládne hlavně šaty, sukně a blůzy, ale klidně můžete oprášit i svůj starší kožíškový kabát.

Spolu s leopardem se vracejí i další potisky divokých zvířat jako tygří nebo hadí. Není to moc originální, pravda, na druhou stranu to svádí k větším experimentům v kombinování těchto vzorů. Kostku ke květinám, leoparda k proužku nebo puntíku. Anebo klidně leoparda s kostkou. Troufnete si na to?

Tom Ford podzim/zima 2018-2019

#Cher4ever 💛 @dvf

Příspěvek sdílený Micaela Erlanger (@micaelaerlanger),Čen 15, 2018 v 7:02 PDT

První kousky už jsou v prodeji. Podívejte se do fotogalerie na naše tipy.