Nejodvážnější šaty z červeného koberce za rok 2019! | Ženy.cz
 


Nejodvážnější šaty z červeného koberce za rok 2019!

27. prosince 2019 • 06:00
Alessandra Ambrosio • Foto: profimedia.cz

Kdo šel letos s kůží na trh a vsadil na hluboký výstřih, nekonečný rozparek nebo transparentní materiál? Podívejte se na nejodvážnější šaty, které slavné ženy oblékly během letošního roku. 

-->

Začalo to takzvanými nahými šaty, které před lety proslavila (a znovu vrátila na červený koberec) Jennifer Lopez. Ta je předvedla hned v několika provedeních a pokaždé vypadala naprosto famózně. Odvážné a mnohdy až provokativní šaty se tak staly nedílnou součástí předávání nejrůznějších prestižních cen, filmových premiér i společenských galavečerů. 

Během posledních let si slavné ženy, které se rády pochlubí svými dokonalými křivkami, oblíbily také odvážné průstřihy. Evergreenem jsou samozřejmě hluboké výstřihy a vysoké rozparky, které mnohdy sahají třeba až k pánevní kosti. V takových šatech pak musí nositelka pečlivě hlídat každý svůj pohyb, aby nakonec neukázala mnohem více, než chtěla. 

Modelka Adriana Lima na Vanity Fair Oscar Party v šatech Alex PerryModelka Adriana Lima na Vanity Fair Oscar Party v šatech Alex PerryAutor: profimedia.cz

Ani letos nebyla nouze o provokativní šaty. Například na červeném koberci v Cannes předvedla jeden z nejodvážnějších letošních modelů Alessandra Ambrosio. Vsadila na červené šaty z dílny Julien Macdonald, které měly velmi vysoké rozparky na obou stranách. Zdatně jí sekundovala i kolegyně z branže Elsa Hosk, která na předávání módních cen The Fashion Awards dorazila v titěrném topu a dlouhé sukni a odhalila tak celé bříško. 

Modelka Elsa Hosk na předávání módních cen The Fashion Awards v šatech Celia KrithariotiModelka Elsa Hosk na předávání módních cen The Fashion Awards v šatech Celia KrithariotiAutor: profimedia.cz

Kdo další letos oblékl odvážné šaty, najdete v galerii: 

Fotogalerie

11 fotografií

Klíčová slova:  módačervený koberecšatyvip
Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy