Nejodvážnější outfity z letošního Cannes: Tři z nich oblékla Češka!

Filmový festival v Cannes je v plném proudu a ještě do pátku potrvá, ale už se zde sešla řada pozoruhodných outfitů. Pojďme se nyní podívat na ty nejodvážnější a nejvíc sexy.

Na 4,5 tisíce novinářů a 60 metrů dlouhý červený koberec si to už žádá pořádnou róbu. Buď můžete zaujmout elegancí, opulencí, anebo se pustit na tenký led a rozehrát trochu erotického dusna. Letošní cenu za odvahu by si v té třetí kategorii bezesporu zasloužila Eva Herzigová, která už předvedla tři velmi odvážné outfity.

Když pomineme hluboký výstřih na flitrových šatech YSL, které předvedla na Chopard party a které daly patřičně vyniknout diamantovému náhrdelníku, rozruch způsobily především další dva modely, oba značky Dior. Jedním byl ultrakrátký, třpytivě vyšívaný overal, který Eva oblékla na premiéru filmuRocketman (životopisný snímek o Eltonu Johnovi si o kapku výstřednosti říká). Podruhé Eva zariskovala v dlouhých černých šatech s průsvitným topem, ve kterých si vyšla naostro. Ale protože její postava umožňuje nosit tyto odvážné modely s patřičnou noblesou, ani v jednom případě nešlo o trapas.

Eva Herzigová na premiéře filmu Rocketman

A vedle Evy se nenechaly zahanbit ani další světové modelky, vysokými rozparky jí zdatně sekundovaly třeba Romee Strijd, Izabel Goulart nebo Alessandra Ambrosio. Všechny ale nakonec trumfla vietnamská modelka Ngoc Trinh, která předvedla kontroverzní variaci na „nahé šaty“.

Na nejodvážnější modely z Cannes se podívejte do fotogalerie.