.

. Zdroj: internal

Evoluce nahých šatů: Od Marilyn Monroe po Bellu Hadid

Jako chytrá horákyně! Právě tak se poslední dobou procházejí slavné ženy po červených kobercích. Ani nahé, ani oblečené. Průsvitné šaty ale nejsou záležitostí jen dnešní moderní doby. Podívejte se, kdo je nosil už dávno!

Možná vás ani nepřekvapí, že nejslavnější průkopnicí "nahých" šatů je ikona Marilyn Monroe. Když se řekne její jméno, jako první si představíme sněhobílé rozevláté koktejlky, ale Marilyn "dala život" i dalším módním kouskům, které jsou právě teď na módním výsluní. Rozhodně se však nedá říct, že by i ostatní slavné ženy začaly v 60. letech nosit podobně odvážné modely. Marilyn byla zkrátka svá!

Zhruba o dvacet let později se v provokativních průsvitných šatech objevila zpěvačka Cher na slavnostním předávání Oscarů. Její fotografii v "nahých" šatech a se soškou v ruce, kterou vyhrála za roli v komediálním dramatu Pod vlivem úplňku, znal tehdy celý svět.

Nahé šaty dnes

Ve světě slavných žen jsou průsvitné šaty, ideálně ještě protkané blýskavou nití nebo poseté třpytivými kamínky, čím dál oblíbenější. Pořádnou sbírku už má Jennifer Lopez, která sice brzo oslaví čtyřicáté osmé narozeniny, ale postavu má snad ještě lepší než ve dvaceti.

Na červeném koberci můžeme poměrně často vidět i další slavné ženy, které si "nahé" róby zamilovaly. Patří mezi ně hvězda Kim Kardashian nebo zpěvačky Rita Ora, Beyoncé i Rihanna. Poslední odvážný model nám naservírovala supermodelka Bella Hadid na společenské akci amfAR. Její šaty z dílny Ralph & Russo byly opravdu hodně titěrné, ale Bella vypadala opravdu božsky!

Podívejte se do naší fotogalerie, jak to slavným ženám sluší v odvážných šatech:

My podobné šaty nejspíš neunosíme, ale poradíme vám, které základní typy šatů by vám neměly chybět v šatníku:

Video placeholde

Doporučujeme

Načíst další články