Nejkrásnější šaty z červeného koberce za rok 2019! | Ženy.cz
 


Nejkrásnější šaty z červeného koberce za rok 2019!

24. prosince 2019 • 06:00
Nejkrásnější šaty z červeného koberce • Foto: profimedia.cz

Vybrat si večerní róbu, která padne jako ulitá a zaujme, bývá pro slavné ženy mnohdy poměrně těžká disciplína. A tak jsme zapátraly, které se povedlo splnit všechny atributy šatů na červeném koberci. Tohle je desítka těch nejpovedenějších!

-->

Emmy, Oscaři, Zlaté Glóby, Grammy, Fashion Awards, Cannes... to je jen hrstka příležitostí, kde mohou slavné ženy předvést na červeném koberci neotřelé šaty, dokonalé účesy a perfektní make-up.

Jednou z nejvýraznějších tváří letošních udílení filmových i hudebních cen byla bezesporu Lady Gaga, která svou pompézní róbou Valentino Couture oslnila hned na lednovém předávání Zlatých glóbů. A tím její vláda červeného koberce rozhodně neskončila. Na Screen Actors Guild Awards zazářila v bílých šatech Dior Haute Couture, na Critic's Choice Awards v krémových šatech Calvin Klein by Appointment a nesmíme zapomenout ani Oscary, kde předvedla černou róbu Alexander McQueen. Tohle byl zkrátka rok Lady Gaga!

Herečka a zpěvačka Lady Gaga na předávání Zlatých glóbů v šatech Valentino CoutureHerečka a zpěvačka Lady Gaga na předávání Zlatých glóbů v šatech Valentino CoutureAutor: profimedia.cz

Na výbornou zvládly výběr večerních šatů také herečka Eva Longoria na Filmovém festivalu v Cannes, Jennifer Lopez na předávání módních cen CFDA Fashion Awards nebo Isla Fisher na galavečeru televizních cen Emmy. 

Výběr těch nejkrásnějších letošních šatů z červeného koberce najdete v galerii: 

Fotogalerie

11 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy