Nejkrásnější šaty z červeného koberce za rok 2019!

Vybrat si večerní róbu, která padne jako ulitá a zaujme, bývá pro slavné ženy mnohdy poměrně těžká disciplína. A tak jsme zapátraly, které se povedlo splnit všechny atributy šatů na červeném koberci. Tohle je desítka těch nejpovedenějších!

Emmy, Oscaři, Zlaté Glóby, Grammy, Fashion Awards, Cannes... to je jen hrstka příležitostí, kde mohou slavné ženy předvést na červeném koberci neotřelé šaty, dokonalé účesy a perfektní make-up.

Jednou z nejvýraznějších tváří letošních udílení filmových i hudebních cen byla bezesporu Lady Gaga, která svou pompézní róbou Valentino Couture oslnila hned na lednovém předávání Zlatých glóbů. A tím její vláda červeného koberce rozhodně neskončila. Na Screen Actors Guild Awards zazářila v bílých šatech Dior Haute Couture, na Critic's Choice Awards v krémových šatech Calvin Klein by Appointment a nesmíme zapomenout ani Oscary, kde předvedla černou róbu Alexander McQueen. Tohle byl zkrátka rok Lady Gaga!

Herečka a zpěvačka Lady Gaga na předávání Zlatých glóbů v šatech Valentino Couture

Na výbornou zvládly výběr večerních šatů také herečka Eva Longoria na Filmovém festivalu v Cannes, Jennifer Lopez na předávání módních cen CFDA Fashion Awards nebo Isla Fisher na galavečeru televizních cen Emmy.

Výběr těch nejkrásnějších letošních šatů z červeného koberce najdete v galerii: