Nejpodivnější šaty z červeného koberce za rok 2019!

Ani během letošních filmových premiér, slavnostních galavečerů a předávání cen nebyla nouze o bizarní a neslušivé šaty. Vybraly jsme desítku slavných žen, které šláply opravdu výrazně vedle!

Snad nejslavnějšími šaty (bohužel ne v dobrém) se pro tento rok staly ty, které oblékla zpěvačka Katy Perry na předávání hudebních cen Grammy. Přestože už dávno víme, že zpěvačka ráda poutá pozornost výstředními outfity, tohle bylo opravdu překvapení.

Šaty Balmain s korzetovým vrškem a nadýchanou balónovou sukní se okamžitě staly hitem internetu. Na sociálních sítích se totiž rozjel závod, kdo vymyslí trefnější koláž. Šaty se tak připodobňovaly k malířskému válečku, jahodové zmrzlině nebo růžovému pudlovi.

Zpěvačka Katy Perry na předávání hudebních cen Grammy v šatech Balmain

Obdobnou módní kreaci předvedla na Grammy také rapperka Cardi B, která se stylizovala do oživlé lastury. Na Halloween by to nebylo špatné, ale na prestižní předávání hudebních cen to není zrovna šťastná volba.

Rapperka Cardi B na předávání hudebních cen Grammy v šatech Mugler Couture

Nouze o nepovedené modely nebyla ani na letošním předávání televizních cen Emmy. Největším překvapením byly prapodivné šaty herečky Amy Adams, která vždy patří mezi nejlépe oblečené ženy večera. V transparentních šatech Fendi, které jí zbytečně přidávaly kila navíc, to tehdy zkrátka nevyšlo. Nebyla ovšem sama. Zvláštní model předvedly také herečky Dascha Polanco i Gwendoline Christie.

Herečka Amy Adams na předávání televizních cen Emmy v šatech Fendi

Na deset letošních nejpodivnějších modelů z červeného koberce se podívejte do galerie: