Máte je? Těchto 8 kousků by vám v šatníku nikdy nemělo chybět

Poučovat vás o tom, že se vyplatí mít ve skříni bílé tričko a rovné džíny, vás rozhodně nebudeme. Některé módní nezbytnosti si ale pozornost zaslouží, přestože jste o nich už zajisté také slyšela. Pojďme se podívat na osm kousků, které sice nemusí vždy splňovat požadavek módní univerzálnosti, ale stejně se vyplatí je mít v šatníkové výbavě. Které to jsou?

Vzorované sako

Blejzr v černé barvě je sice klasika, ale praktická móda nemusí nutně znamenat pouze neutrální paletu barev. A platí to i o základních kouscích. Pokud si užíváte pestré kousky, vězte, že vzorované sako unosíte úplně stejně jako to jednobarevné. Oživí i tu nejjednodušší kombinaci bílého trička a džínů a vždycky vypadá chic. Pozornost věnujte nejen vzhledu, ale i kvalitnímu zpracování – blejzr by nikdy neměl být moc krátký a měl by vám perfektně sednout v ramenou. Velmi dobře ale poslouží i oversize střih třeba z pánské kolekce.

TIP NA VIDEO: Pilíře dámského šatníku. Co patří do základní módní výbavy?

MÓDNÍ TIP: Jaký vzor zvolit? Sázkou na jistotu bude vždy nadčasová kohoutí stopa, tartan (či jiný druh kostky) nebo oblekový pinstripe proužek. A pokud si přece jen na vzory moc nepotrpíte, zkuste začít alespoň výběrem saka ve výraznější barvě.

Loading