Letní styl Emily Ratajkowski: Když zrovna neprovokuje, tak nás hodně baví

Modelka Emily Ratajkowski je v poslední době hodně vidět. Nejen, že se na svém Instagramu nezdráhá zveřejňovat jednu provokativní fotku za druhou (na něž řada jejích přátel i fanoušků napůl v žertu reaguje slovy, aby už toho nechala), ale současně se stala múzou několika návrhářů a značek (rád ji obléká například Jacquemus, pro The Kooples zase navrhla svou vlastní kabelku). Když se zrovna nevystavuje v bikinách (má vlastní značku Inamorata) a nezáří někde na módním večírku, obléká se po francouzsku svůdně a jednoduše. A to nás baví! 

Jen malé shrnutí: Emily Ratajkowski na sebe poprvé upozornila coby tancující modelka v provokativním klipu k písni Blurred Lines. Tehdy na sobě ale neměla skoro nic. Dnes je i díky tomuto videu jednou z nejslavnějších modelek na Instagramu, jejíž účet sleduje osmnáct milionů lidí (mezi supermodelkami držela loni čtvrtou pozici v kategorii nejsledovanějších účtů).

Emily ráda provokuje a ukazuje svoje přednosti. Nás ale mnohem víc baví, když si na sebe vezme obyčejné letní šaty, k nim bílé tenisky a do uší zlaté kruhy. Modelka má totiž slabost pro styl devadesátých let a také současné lovebrandy všech stylových holek, jako jsou Reformation, Réalisation Par, Maison Cléo, Rouje, Faithfull the Brand, LPA nebo zmiňovaný Jacquemus.

Mimochodem, Emily si oblečení nevybírá vždy sama, má k ruce stylistku Emily Morisson, která jí pomáhá vyhledávat neotřelé outfity na oficiální akce. V soukromí se ráda drží jistoty a sází na klasické prvky, jako jsou puntíky, gingham kostičky, květinový vzor, odhalená ramena nebo zkrácené tílko (ideálně se žabičkováním) a k tomu klasický denim. Patrná je také její inspirace francouzským stylem.

Líbí se vám letní styl Emily Ratajkowski? Ve fotogalerii najdete stejné nebo podobné kousky.