Emily Ratajkowski se vdávala v outfitu, který byste si mohla pořídit i vy!

Provokativní modelka Emily Ratajkowski minulý týden šokovala všechny své fanoušky, když na Instagramu lakonicky naznačila, že se vdala. Vedle faktu, že do toho praštila s chlapíkem, s nímž chodila jen pár měsíců, překvapil i netradiční výběr svatebního outfitu. 

Minulý týden byl bohatý na dobře utajené svatby. Nejprve překvapili Leoš Mareš s Monikou Koblížkovou, že se zrovna oni dva rozhodli vzít v tichosti, bez kamer a všeobecné pozornosti, o víkendu jsme pro změnu luštili černobílé selfie Emily Ratajkowski v černém klobouku, s přítelem a dvěma symboly prstýnků v komentáři. Znamená to skutečně to, co si myslíme, že to znamená?

Ano, Emily se vdala po oficiálně teprve dvouměsíční známosti za herce jménem Sebastian Bear-McClard.

💍ny💍

Příspěvek sdílený Emily Ratajkowski (@emrata),Úno 23, 2018 v 1:32 PST

Ale zatímco Leoš s Monikou doposud neodhalili ani jednu z fotek ze svatby, které si nejspíš exkluzivně schovávají pro jeden z tuzemských módních časopisů, Emily tak skoupá nebyla. Kdo by si však pomyslel, že modelka vsadí na klasiku a bílou barvu, pak netuší o její zálibě v módním stylu sedmdesátek a chic Francouzek.

Výběr svatebního outfitu navíc perfektně rezonoval s tím, jak rychle se vše seběhlo: Působil stejně uvolněně a spontánně jako rozhodnutí praštit do toho po dvou měsících známosti.

Pro svůj velký den Emily překvapivě zvolila hořčicový kalhotový kostým se zavinovacím sakem ze Zary, který ji vyšel ani ne na tři tisíce (kalhoty jsou na e-shopu stále k mání za 1299 Kč).

K tomu černý klobouk se síťkou a máme tu novodobou variaci na legendární svatební look Biancy Jagger.

Prostě láska, svatba a rock’n roll!