Kde právě teď koupíte nejkrásnější šaty a topy s vichy kostičkou?

Vichy neboli gingham. Jednoduchý kostkovaný vzor, jehož původ se přisuzuje Francii (odtud název Vichy), je už od loňského roku novým letním "must have". Je hravý, je nadčasový, milují ho Reese Witherspoon i ty nejstylovější Francouzky od Brigitte Bardot až po Marion Cotillard. Pokud vám gingham v šatníku stále chybí, je nejvyšší čas to napravit. 

Zatímco loni jsme mohli v obchodech najít kousky, které si mixují velikost kostiček i barvy, letos letí jednoduchost, která se potkává s aktuálními střihy a módními prvky –na šatech letí žabičkování, zavazovací ramínka, mašle na prsou, frontální knoflíky nebo vázačky v pase.

Fresh #flowers all day. 🌻🌻🌻 @DraperJames

Příspěvek sdílený Reese Witherspoon (@reesewitherspoon),Čec 16, 2017 v 12:35 PDT

Stylu Brigitte Bardot se pak dokonale přiblížíte, když zkombinujete vichy kostičky a odhalená ramena. Také v barvách se letos budeme držet osvědčené klasiky – nejvíc letí černé a modré kostičky, vysloveně dívčí šmrnc pak dodají červené, růžové nebo žluté.

Jediným ozvláštněním letošního vichy vzoru tak jsou květinové potisky nebo výšivky. Víc už tento styl totiž nepotřebuje. Jen boty na slaměné platformě a proutěný košíček do ruky.

🍋🍋🍋🍋 • wearing cute @sezane Susie top #sezane

Příspěvek sdílený JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules),Bře 25, 2018 v 7:22 PDT

Finally ☀️

Příspěvek sdílený AnneLaure Mais (@adenorah),Dub 17, 2018 v 6:14 PDT

Podívejte se, jaké kousky jsme pro vás vybrali z aktuálních kolekcí.