Letní styl Sienny Miller: 4 outfity, které můžete snadno napodobit

Sienna Miller, britská herečka, která je snad ještě více známá jako módní ikona. Před deseti lety byla ztělesněním stylu boho chic, který jsme všechny napodobovaly. Ona sama toho však po čase měla dost, a tak se od tohoto stylu záměrně distancovala nošením podivuhodných a nelichotivých kombinací. Teď je Sienna zpět ve své nejlepší, a hlavně nejpřístupnější formě. A my opět chceme nosit to co ona!

Sienna Miller patří k ženám, které mají módu v DNA. Poprvé na sebe upozornila v době, kdy filmovala, a hlavně chodila s Judem Lawem – tvořili jeden z těch párů, které dnes fanoušci na Instagramu doplňují hashtagem #couplegoals. Sienna tehdy vyvinula styl, kterému módní novináři začali říkat boho chic, což byl cool mix bohémských a rock chic prvků. Vzpomínáte? Skinny džíny, válenky, rozevláté halenky a sukně, klobouky a třásně.

Po rozchodu s Judem Lawem prožila několik vztahových kotrmelců (například se ženatým Balthazarem Gettym, otcem čtyř dětí, což jí fanoušci dlouho nemohli odpustit). V reakci na to se Sienna stáhla z veřejného života a tlustou částu udělala i za svým módním stylem. Poté, co porodila dceru Marlowe (5 let), nosila věci, které byly pro její dřívější fanynky těžko stravitelné – skinny džíny vyměnila za volnější mrkváče a celkově dávala najevo, že už není módní ikonou, jejíž styl byla radost napodobovat. Soustředila se na svou hereckou kariéru, a zatímco na červeném koberci zářila, na ulici se snažila být co nejmíň nápadná.

Ale nyní je „street style Sienna“ zpět. Ležérní blond vlny, nezbytné ray-bany, a hlavně outfity, které opět inspirují svým jednoduchým půvabem. Herečka má totiž to štěstí, že ačkoli se narodila v Londýně, z fleku by mohla být (podobně jako Jane Birkin) považována za Francouzku. V jejím aktuálním šatníku se objevují vintage květinové vzory, vichy kostičky a jednoduché doplňky. Navíc je fanynkou francouzské značky Rouje, kterou založila Jeanne Damas, a ve svém volnu neváhá nosit ani šaty z „háemka“. Jinými slovy, obléká dostupné kousky, které si klidně můžeme pořídit i vy, pokud budete dostatečně rychlá. A pokud nebudete, pak v galerii níže najdete i jejich alternativy.

Sienna Miller v šatech H&M

Sienna Miller v šatech Isa Arfen

Sienna Miller v overalu Rouje

Líbí se vám aktuální styl Sienny Miller? Ve fotogalerii najdete podobné kousky.