Letní šaty podle celebrit: Kde seženete stejné nebo podobné?

Mít stejné šaty na léto jako Reese Witherspoon, Irina Shayk nebo Pippa Middleton není nemožné. Zapátraly jsme a našly jsme je (nebo velmi podobné)!

Když dojde na trávení volného času, ani slavné herečky nebo modelky nepotřebují mít na sobě ultra drahé modely. A stejně jako my i ony se na Instagramu zamilovaly do oblíbených „šatových“ značek, jako jsou Reformation, Ganni nebo Rixo, které vrátily do módy ty nejklasičtější střihy a vintage potisky. Zavinovací, košilové, splývavé na špagetová ramínka, s balónovými rukávy i bez ramen... A k tomu kytičky, puntíky a samozřejmě gingham kostičky...

Některé slavné dámy si svou módní značku dokonce samy založily. Třeba herečka Reese Witherspoon, známá milovnice šatů, má e-shop Draper James (www.draperjames.com), kde najdete přesně tytéž šaty, jaké nosí ona sama. Navíc za poměrně příjemnou cenu. Také francouzská módní ikona Jeanne Damas splnila sen mnoha dívek a žen a založila značku, která nabízí vše, co mají v šatníku moderní francouzské "it-girls". Jmenuje se Rouje (www.rouje.com) a je víc než pravděpodobné, že pokud má Jeanne něco na sobě, je to její vlastní návrh. Návrh, který můžete mít snadno doma i vy.

Podívejte se do fotogalerie, jaké šaty celebrit si můžete také pořídit (stejné nebo velmi podobné).