Šaty, Mango, 1599 Kč, mango.com

Šaty, Mango, 1599 Kč, mango.com Zdroj: archiv firem

Armani jaro/léto 2021.
Šaty, Stine Goya, 320 EUR, stinegoya.com
Blůza, Sister Jane, 88 EUR, sisterjane.com
Kalhoty, Zara, 699 Kč, zara.com
32
Fotogalerie

Jak se obléct podle zvěrokruhu? Panny milují barvy, Vodnáři vzory

Hvězdy o nás umí prozradit ledacos – a nemusí jít jen o běžné vyhlídky na následující týden, měsíc či rok. Móda má obrovskou moc o nás vypovědět světu mnohé a vždy by měla reflektovat naši povahu i charakter. Pojďte proto odhalit, jaké módní trendy by vám letos neměly uniknout a které jsou zcela v souladu s vaším znamením zvěrokruhu.

Beran

Živelný Beran je rád v centru dění a většinu času překypuje vášní a energií. Vaše oblečení by vám proto mělo dát dostatek volnosti, zároveň by mělo odrážet vaše nadšení pro věc. Zaměřte se letos na syté barvy, jako je nebesky modrá, oranžová či cihlově červená, a vdechněte díky nim svému šatníku nový život. Stejně tak volte spíše oversize střihy a lehké rozevláté materiály, které zajistí, že se celý den budete cítit jako v bavlnce.

Balenciaga jaro/léto 2021.
Balenciaga jaro/léto 2021. | Zdroj: Profimedia.cz

TIP NA VIDEO: Co vás čeká v roce 2022?

Video placeholde

Článek pokračuje na další straně. >>>

Pokračování 2 / 12

Býk

Věština lidí vás má za člověka, který stojí nohama pevně na zemi. Ale i vy se ráda občas ponoříte do svého vlastního světa zahaleného do romantické nálady. Vaši něžnou duši s občasnými sklony hledět až příliš do minulosti letos potěší delikátní materiály lehké jako pírko a jemné pastelové tóny. Zamyslete se také, zda by váš šatník nezasloužil menší obohacení v podobě jedné hedvábné či organzové halenky, která vás promění v královnu všeho krásného.

Armani jaro/léto 2021.
Armani jaro/léto 2021. | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 12

Blíženci

Blíženci jsou známí pro svou nestálost. Nemají v lásce nudu a rádi přijímají nové podněty. I váš outfit by vás proto neměl jen tak začít nudit. Zkuste proto zabrousit do sféry Y2K módy, která i letos bude ovlivňovat nabídku módních obchodů i tvorbu návrhářů. Vsaďte na elektrizující vzory, batiku v kombinaci s měkkou kůží a v neposlední řadě nezapomeňte na doplňky v podobě šátků, velkých náušnic a výrazných brýlí.

Bluemarine jaro/léto 2021.
Bluemarine jaro/léto 2021. | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 12

Rak

Ruku na srdce, vy jste si to dvouleté zvolnění životního tempa alespoň zčásti skutečně užila, že je tomu tak? A není se čemu divit – smysl pro domov a trávení času s rodinou se v Racích nezapře, tak proč tuto svou vášeň pro klid a mír nevyužít i ve stylu oblékání? Zaměřte se na boujie pyžamka s výrazným lemováním, které s přehledem můžete nosit i na party, a na sametové župany a kaftany. Moc dobře víme, že pod klidným povrchem vaší osobnosti se skrývá pěkný ďábel, který miluje vášeň a chce být vidět. Nebojte se tedy look pozvednout na vyšší úroveň štrasovými doplňky a šperky. Žijeme jen jednou a ani Raci se nemusí držet pouze rodinného krbu…

Gucci jaro/léto 2021.
Gucci jaro/léto 2021. | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 12

Lev

Cítíte, že ve vás bují opravdová lvice salonů (a nejen jich)? V tom případě své znamení skutečně nezapřete. Lvy mají lidé zažité jako živelné, silné osobnosti, které milují být středem pozornosti a nebojí se nikdy ozvat. Staňte se tedy královnou jakékoliv akce i vy. Kromě vaší přirozené nátury vám k tomu dopomohou metalické barvy, flitry a opulentní materiály. A že zrovna jdete jen na odpolední kávu s kamarádkou? Života a všeho, co vám přináší (samozřejmě včetně fancy oblečení), si dopřávejte v jakoukoliv denní hodinu. Prostě a jednoduše: nebojte se a buďte vidět!

Etro jaro/léto 2021.
Etro jaro/léto 2021. | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 12

Panna

Panny si zakládají na perfekcionismu a vše, co v životě dělají, musí mít svou logiku a smysl. Proto byste se i v oblékání měla zaměřit na to, co bude zcela v souladu s vámi a vašimi životními postoji. Využijte rok 2022 k nalezení vlastního stylu, díky kterému vás vždy všichni poznají, i osobitých barev, které se budou ve vašem šatníku pravidelně objevovat. Co třeba vsadit na lehce dekadentní kombinaci zelené s tmavě fialovou? Obě barvy budou letos hitem!

Valentino jaro/léto 2021.
Valentino jaro/léto 2021. | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 12

Váhy

Jako Váha potřebujete mít v životě řád a balanc. Máte ráda, když se věci zbytečně nekomplikují, jsou snadné a vy nad nimi nemusíte ztrácet čas. Totéž se týká vašeho stylu oblékání. Ideálně potřebujete outfit, který ráno vynesete do práce a večer si v něm sednete ještě na skleničku. Pozornost proto stočte k byznys módě, které ovšem nechybí hravost ani stylovost. Skvěle k vám padnou například nápadité co-ord sety v základních barvách, které budou elegantní a zároveň proklatě sexy.

Versace jaro/léto 2021.
Versace jaro/léto 2021. | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 12

Štír

Víte, že se o vás říká, že jste vůbec nejtajemnější znamení ze všech? Štíři jsou bohužel obtěžkáni mnoha stereotypy, které z nich často dělají největší záporáky. Přitom vy jste tak skvělá duše! Vše špatné je ale pro něco dobré. Pojďte všech těchto zažitých předsudků vůči vašemu znamení využít ve svůj prospěch a vybudujte si styl, který stejně jako vy bude opředen mnoha tajemnostmi a zároveň bude budit pozornost a zájem. Kombinujte androgynní kousky v tradiční černobílé kombinaci s bohémskými, třeba i lehce dekadentními doplňky. Inspiraci můžete hledat třeba u velkých umělců a umělkyň z předešlých dvou století.

Chanel jaro/léto 2021.
Chanel jaro/léto 2021. | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 9 / 12

Střelec

Vy jste skutečným miláčkem štěstěny, víte o tom? Střelci milují život, dobrá nálada je jen tak neopouští a lidé je milují pro jejich easy-going přístup. Oblečení pro vás ovšem plní hlavně praktickou funkci a rozhodně není středobodem vašeho vesmíru. I přesto ale dokážete být stylová, a to s jen minimální námahou. Vsaďte letos na neutrální barvy a monochromatické outfity sladěné do jednoho odstínu. Kombinujte sportovní prvky s elegantními a vytvořte si tak vlastní styl, který bude podléhat pouze vašim vlastním pravidlům, nikoliv aktuálním trendům.

Sportmax jaro/léto 2021.
Sportmax jaro/léto 2021. | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 10 / 12

Kozoroh

Snad žádné znamení není tak pracovité jako to vaše. Kozorohové berou své zaměstnání jako velmi důležitou část sebe samých a to se odráží i na výběru oblečení. Ve vašem šatníku proto nikdy nechybí pracovní móda. Letos se ale zaměřte na to, aby tyto kousky byly hravé a nápadité. Kancelářská šeď není to pravé ořechové, a tak klidně zkuste pestrý color blocking a áčkové střihy ve stylu 60. let. Kupu inspirace najdete třeba na přehlídce Dior.

Dior jaro/léto 2021.
Dior jaro/léto 2021. | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 11 / 12

Vodnář

Vaše hlava jede neustále na plné obrátky. Překypujete nápady a kreativitou, tak proč se schovávat v neutrálních barvách? Vodnářské duše letos potěší výrazné vzory protknuté peprnou psychedelií a boho náladou. Nebojte se s oblečením hrát, experimentovat a zkoušet nové kombinace. Začít můžete třeba jen drobnými doplňky a postupně přidávat na intenzitě. Uvidíte, že barvy a vzory vám do života vnesou nový módní elán.

Kim Shui jaro/léto 2021.
Kim Shui jaro/léto 2021. | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 12 / 12

Ryby

Patříte mezi ta nejzranitelnější, nejmelancholičtější a nejcitlivější znamení. To ale rozhodně neznamená, že musíte sedět v koutě v černém svetru a černých džínech. Naopak! Vsaďte letos na rozevláté maxi šaty, které vám poskytnou dostatek ochrany před okolím, zároveň díky nim ale ukojíte svou kreativní touhu. Nebojte se barev ani vzorů a berte šaty jako vlastní umělecké plátno, které udělá svět zase o něco hezčím místem.

Fendi jaro/léto 2021.
Fendi jaro/léto 2021. | Zdroj: Profimedia.cz