.

. Zdroj: Instagram @emstell a @larabsmnn

Jak nosit oversize svetr? 5 kombinací, které budete chtít opakovat pořád dokola

Bez huňatých nebo tlustých svetrů to během následujících zimních týdnů nepůjde. Jak je nosit, abyste se v nich občas cítila trendy a elegantně, a vrstvit, aby hřály co nejvíc?

S úzkou sukní

Saténové sukně si pro jejich materiálovou lehkost častěji spojujeme s teplem a holýma nohama, nicméně mohou fungovat i jako ozvláštnění zimního pracovního šatníku – stačí přidat chunky vlněný rolák. Tahle kombinace vypadá stylově proto, že oba materiály působí luxusně a navzájem se nechávají vyniknout. Další možností, vhodnější do mrazivých dnů, je spojení s pouzdrovou úpletovou sukní nebo trendy dlouhou džínovkou.

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 5

V duchu 90s

Devadesátkový normcore se propsal i do současných každodenních uniforem. Stačí k němu dlouhé rovné džíny, tenisky nebo válenky Ugg a oversize sako, kožená bunda pánského střihu či minimalistická péřovka. Tahle kombinace možná působí celkem neinvenčně a asi vás bude svádět k častému opakování, nicméně podívejte se níže, kolik dokáže posbírat lajků. Navíc se dá různě variovat od podzimu až do jara.

Pokračování 3 / 5

S prošívanou vestou

Prošívané vesty sportovního stylu se staly módním překvapením letošního podzimu. Upřímně ale není moc možností, jak je nosit, a shodují se na tom i módní influencerky. Žádné kontrastní mixování třeba s romantickými šaty se nekoná, jen funkční spojení s chunky svetrem, pohodlnými kalhotami a těmi nejprochozenějšími botami. Ideální kombo na víkend ve městě nebo na chatě, ale i na dlouhý přejezd mezi nimi.

Pokračování 4 / 5

S minisukní

Maxi a mini se v módě ustavičně přetahují, a jelikož jsou nyní na vrcholu minisukně, oversize svetr se k nim vysloveně nabízí. V případě volby šedé barvy navíc bude nenuceně navazovat na letošní trend školních uniforem. Pokud tento styling chcete zesílit, vezměte si bílé ponožky nebo vlněné kotníkové návleky ve stylu Miu Miu. Jestli chcete naopak vyrazit dospělejší cestou, vsaďte na starý dobrý styl Pařížanek a klasické kozačky.

Pokračování 5 / 5

S maxi šálou

Znáte tu část filmu Prázdniny, kdy se Amanda v podání Cameron Diaz zabydluje v útulném domečku v Cotswolds a přitom má na sobě copánkový svetr s ležérně přehozenou šálou a čepicí? Přesně tenhle styling se nyní nabízí. Nejspíš to v těchto mrazivých dnech bez péřovky nepůjde, ale až si ji odložíte v kavárně, abyste si s kamarádkou vychutnala štamprli vaječného likéru, zkuste si vzpomenout a ponechte šálu nenuceně kolem krku.