Zdroj: Instagram @lucywilliams02 a @greceghanem

Sézane, 95 eur, sezane.com
By Malina, 200 eur, bymalina.com
& Other Stories, 79 eur, stories.com
Petite Mendigote, 130 eur, petitemendigote.com
Kitri, 125 GBP, kitristudio.com2
41
Fotogalerie

Denim patří na party: 40 slavnostních topů, které můžete obléct k džínům

Sluší se jít na vánoční večírek v džínách? Pokud to umožňuje dress code, tak se toho nebojte. Pokud je spárujete s dostatečně výrazným topem, získáte outfit, který bude příští rok slavit velký comeback.

Kdo si pamatuje přelom milénia včetně tehdejší módy, zažil o víkendu velké déjà vu. Herečka Katie Holmes vyrazila na společenský event v pozoruhodném outfitu – modrý korzetový, respektive tube top v délce přes boky doplnila klasickými džínami a teniskami. Když pomineme nevhodný fit topu, který Holmes deformuje trup (a zřejmě vyžaduje i neustálé rovnání na střed), stojí za zmínku samotná kombinace. Po období výrazných kalhot, ať už oblekových, sametových, flitrových, nebo jiných, se do popředí vrací ultimátní Y2K kombinace ve složení výraznější nebo sexy top a džíny, která se tehdy nezastavila před žádnou party ani červeným kobercem.

TIP NA VIDEO: Top second handy v Praze: Které musíte navštívit?

Video placeholde

Katie Holmes
Katie Holmes | Zdroj: Profimedia.cz

Katie Holmes je mistryní ve vynášení virálních outfitů, stačí si vzpomenout na její kašmírové kombo kardiganu a braletky Khaite, kterým „odšpuntovala“ módní trend úpletových topů. Její poslední počin bezesporu také nezůstane ojedinělým pokusem, už nyní je z jarních přehlídek patrné, že denim bude mít na jaře hodně prostoru. Společně s ním se vrátí i móda sexy topíků, jak se těmto party kouskům běžně říkalo v nultých letech.

Nensi Dojaka
Nensi Dojaka | Zdroj: Profimedia.cz

Rejina Pyo
Rejina Pyo | Zdroj: Profimedia.cz

Etro
Etro | Zdroj: Profimedia.cz

Acne Studios
Acne Studios | Zdroj: Profimedia.cz

Blumarine
Blumarine | Zdroj: Profimedia.cz

Pro nás je zatím důležitá informace, že džíny na večírkypatří – samozřejmě pokud na pozvánce stojí dress code semi-casual. Vršek, který k nim zvolíte, však rozhodně nemusí být ve stylu Y2K. Naopak, s džínami si báječně rozumí i přiléhavé body ve stylu devadesátek, něžné bardot topy, opulentně nabíraná ramena nebo pussybow halenky (s mašlí u krku a nabíranými dlouhými rukávy), které pro změnu evokují bohémské sedmdesátky. Teď před Vánocemi je však stále čas i na flitry nebo lurexový třpyt. Tak toho využijte!

Kde koupíte stylový top na party? Podívejte se do galerie.

Doporučujeme

Načíst další články