Čím větší, tím lepší: Podzimní náušnice jsou jako pro princezny. Kde je koupíte?

Módní návrháři si pro tento podzim připravili opravdu velkolepé vize, alespoň co se týče náušnic. Větší, delší, odvážnější – to je heslo, které si pro následující sezonu zapamatujte. 

Jestli na letošních přehlídkách pro podzim a zimu 2019–2020 nějaké doplňky dominovaly, pak to byly náušnice, které doslova křičely o pozornost. Přitom se každý tvůrce s tímto zadáním vypořádal po svém. Zatímco Brandon Maxwell nebo Paco Rabanne vracejí do hry starý dobrý štras, francouzský návrhář Jacquemus vsadil na minimalistické kožené kruhy (které se určitě brzy stanou předmětem nápodoby ze strany rychlých řetězců).

Stella McCartney k tomuto trendu přistoupila s hravou nadsázkou a poslala na molo modelky s náušnicemi vyrobenými z barevných kancelářských sponek. Anebo je to součást jejího ekologického postoje, tedy že každá věc zaslouží druhou šanci? Elegantním protipólem byly opět oblíbené perly, které ani letos nikam nemizí, častěji se také objevoval motiv mašle a vysloveně lahůdkou pro milovnice designu a umění jsou náušnice v podobě miniaturních soch nebo skulptur.

Podívejte se na inspiraci z přehlídek i do fotogalerie na podobné kousky z e-shopů.

Kde právě teď koupíte podobné náušnice? Podívejte se do fotogalerie.