Náušnice jako Kate? Žádný problém! Víme, kde koupíte stejné nebo podobné!

Vévodkyně Kate si ráda dopřeje luxus v podobě drahých šatů nebo kabátků, ale velmi často také nosí oblečení i doplňky z běžných módních řetězců. A právě proto je pro nás všechny tak skvělou inspirací. Aktuálně si můžete pořídit stejné nebo alespoň podobné náušnice, jakými dozdobila svůj outfit před pár týdny. 

Vévodkyně Kate je módní ikona, již lze snadno napodobit, protože si nepotrpí jen na ultra drahé kousky od předních světových návrhářů. Ráda nosí oblečení ze Zary nebo třeba TopShopu, které je cenově dostupné.

Nedávno zaujala náušnicemi s růžovými kamínky, které prodává e-shop Accessorize London. A víte, kolik stojí? Pouhých 8 liber, tedy něco málo přes 200 korun.

Jen pár hodin poté, co se Kate s náušnicemi ukázala, se na e-shopu ovšem vyprodaly. Díky velkému zájmu je po pár dnech znovu naskladnily, ale netrvalo to ani den a znovu byly pryč. Aktuálně čekáme, jestli se znovu objeví, ale prozatím jsme pro vás našli alespoň podobné a stejně cenově dostupné, které vám určitě padnou do oka.

Náušnice najdete v galerii: