Bílá & krajka: 20 nejněžnějších šatů pro letošní léto | Ženy.cz
 


Bílá & krajka: 20 nejněžnějších šatů pro letošní léto

1. července 2019 • 06:00
Stradivarius, 899 Kč, www.stradivarius.com • Foto: Archiv firem

Bílá, bavlna, krajka. Svatá trojice, která dokáže stvořit ty nejromantičtější šaty. Jaké podoby budou mít letos?

-->

Pokud máte ráda šaty, pak by vám bílé krajkové určitě neměly chybět. Nejsou totiž sezónním trendem, spíš stálicí, která se v létě pravidelně zařazuje mezi základní pilíře šatníku. Neobejde se bez nich žádná dovolená, ale budete za ně ráda i v rozpáleném městě. Jaké si pořídit?

K dřívějším trendům midi šatů na knoflíčky nebo odhalených ramen se letos přidávají volné a velkorysé střihy. V kurzu jsou cudnost a objem ve stylu dánské návrhářky Cecilie Bahnsen, která módní svět uhranula svým moderním pojetím starosvětské romantiky. K tomu přičtěte trend košilkových šatů, o nějž se zasadila třeba značka Sleeper (a u nás Ester s Josefinou) a máte základní ingredience pro váš příští letní mix. K tomu ještě přidejte vyšívanou krajku, široká ramínka, viktoriánské volánky nebo balónové rukávy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Go explore our website and find a selection of styles from our SS19 collection available for purchase. Photography by @josefineseifert

Příspěvek sdílený ceciliebahnsen (@ceciliebahnsen),Dub 19, 2019 v 12:33 PDT

A pokud by na vás bylo té romantiky moc, přehoďte si přes šaty křivák, khaki košili nebo oversize džínovou bundu. A tenisky k tomu!

20 bílých romantických šatů najdete ve fotogalerii.

Fotogalerie

20 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy