Bílá & krajka: 20 nejněžnějších šatů pro letošní léto

Bílá, bavlna, krajka. Svatá trojice, která dokáže stvořit ty nejromantičtější šaty. Jaké podoby budou mít letos?

Pokud máte ráda šaty, pak by vám bílé krajkové určitě neměly chybět. Nejsou totiž sezónním trendem, spíš stálicí, která se v létě pravidelně zařazuje mezi základní pilíře šatníku. Neobejde se bez nich žádná dovolená, ale budete za ně ráda i v rozpáleném městě.Jaké si pořídit?

K dřívějším trendům midi šatů na knoflíčky nebo odhalených ramen se letos přidávají volné a velkorysé střihy. V kurzu jsou cudnost a objem ve stylu dánské návrhářky Cecilie Bahnsen, která módní svět uhranula svým moderním pojetím starosvětské romantiky. K tomu přičtěte trend košilkových šatů, o nějž se zasadila třeba značka Sleeper (a u nás Ester s Josefinou) a máte základní ingredience pro váš příští letní mix. K tomu ještě přidejte vyšívanou krajku, široká ramínka, viktoriánské volánky nebo balónové rukávy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Go explore our website and find a selection of styles from our SS19 collection available for purchase. Photography by @josefineseifert

Příspěvek sdílený ceciliebahnsen (@ceciliebahnsen),Dub 19, 2019 v 12:33 PDT

A pokud by na vás bylo té romantiky moc, přehoďte si přes šaty křivák, khaki košili nebo oversize džínovou bundu. A tenisky k tomu!

20 bílých romantických šatů najdete ve fotogalerii.