4 podzimní trendy z loňského roku, které budou i letos in. Máte je v šatníku?

Móda neustále zrychluje a chrlí na nás nové trendy. Ano, ale není to tak horké, jak se zdá. Ve skutečnosti se i návrháři a jednotlivé značky snaží udržovat mezi kolekcemi určitou kontinuitu, aby se z toho nezbláznili a také aby nepopírali své nedávné nápady. A to je dobře, protože to znamená, že klidně můžeme ze šatníků vytáhnout své loňské kousky. Které?

1. Šedá preppy kostka

Loni na podzim byla preppy kostka ohromným trendem. Tak velkým, až to vypadalo, že se ho všichni brzy přejíme. Ale naštěstí to tak není. Sice letos letí i mnohem výraznější barevné káro, nicméně decentní šedá kostka se ve stejné míře objevuje i v nových kolekcích. Kdo má, vytáhne z šatníku, kdo nemá, může si letos konečně ten úžasný kostkovaný kabát nebo blejzr koupit.

2. Manšestr

Kdo si loni na manšestr netroufl a litoval, letos to může napravit. Nosí se saka, kalhoty i komplety, a to v různých odstínech, jako jsou tmavě zelená, vínová, cihlová... Kdo ví, jak dlouho bude manšestr in a nestane se z něj zase "retro", tak si ho určitě užijte.

3. Kalhoty s lampasy

Sportovní pruh na boku kalhot a k němu pro kontrast elegantní halenka, to byl look roku 2017, který k nám doputoval ze skandinávského street stylu. Pokud jste loni podlehla, nemusíte vůbec litovat. S klidem letos zase svoje lampasy vytáhněte, i letos se objevují jak v kolekcích módních řetězců, tak i v cool skandinávských značkách.

4. Lahvově zelená

Tmavě zelené kousky jsme nakupovali už loni a letos v tom můžeme směle pokračovat. Tento odstín se totiž skvěle snoubí s materiály, jako jsou samet, manšestr nebo satén. Na šatech nahradí světle zelený vintage vzor z léta a hodně ho uvidíme také na módním tartanu.

Ještě tyto kousky v šatníku nemáte? Podívejte se do fotogalerie, kde je můžete sehnat.