Trendy podzim 2017: Jemná preppy kostka. Jak ji nosit? | Ženy.cz
 


Nejžhavější trend tohoto podzimu? Jemná preppy kostka. Jak ji nosit?

5. září 2017 • 06:00
Kostky: Vzor, který ovládne letošní podzim • Foto: Pinterest.com

Kdybychom měli vybrat jen jeden jediný vzor, který poletí teď na podzim nejvíc, byly by to kostky. Věřte nám, budou všude! 

Tím, čím byly v létě gingham kostičky, je nyní jemný kostkovaný vzor v šedých a hnědých odstínech (může být ozvláštněný červenou, žlutou nebo zelenou linkou). Nejčastěji ho uvidíte na blejzrech a kabátech, ale skvěle vypadají i kostkované kalhoty, kulotky nebo sukně. Anebo komplet. Důkazem jsou celebrity v čele s Carou Delevingne, Phoebe Tonkin nebo Priyankou Choprou.

Zleva: Emma Watson, Priyanka Chopra, Phoebe Tonkin, Cara Delevingne, Victoria BeckhamZleva: Emma Watson, Priyanka Chopra, Phoebe Tonkin, Cara Delevingne, Victoria BeckhamAutor: Pinterest.com

Kostky jsou také skvělým ozvláštněním, pokud si jinak potrpíte na minimalistický šatník. Dobře si rozumí s černou, bílou, šedou i s džínami. Styl můžete naopak umocnit barvami, jako jsou hořčicově žlutá, smaragdově zelená, červená nebo vínová. A nebojte se kostky i kombinovat – třeba jako Sienna Miller, která spojila největší letní hit mezi vzory s tím podzimním.

Sienna Miller spojuje v outfitu dva největší letošní trendySienna Miller spojuje v outfitu dva největší letošní trendyAutor: Pinterest.com

Kostky letos najdete snad ve všech kolekcích. Podívejte se na ochutnávku ve fotogalerii.

Fotogalerie

15 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek