Trendy barvy vlasů na podzim 2018: Krémová blond i karamelově hnědá!

17. září 2018 • 06:00
 • Trendy barvy vlasů na podzim 2018: Krémová blond i karamelově hnědá!

  Loňský podzim se nesl především ve znamení teplé blond, kouřové hnědé a ledově platinové. Letošní trendy jsou ovšem jiné. Inspirujte se u slavných žen. 

  Krémová blond

  Ledový odstín blond je s blížícím se podzimem pasé. Je tedy čas na drobnou změnu. Vsaďte na mix platinové blond s temnějším odstínem, který dohromady vytvoří hřejivou krémovou barvu jako stvořenou pro podzimní dny. Tomuto odstínu jsou již dlouho věrné herečky Reese Witherspoon nebo Kirsten Dunst. 

  Reese Witherspoon & Kirsten Dunst Reese Witherspoon & Kirsten Dunst Autor: profimedia.cz

  Článek pokračuje na další stránce!

 • Bronde

  Jessica Alba & Margot Robbie Jessica Alba & Margot Robbie Autor: profimedia.cz
  Ani blondýnka, ani brunetka. Tak přesně to je bronde (brown & blonde). Základní barvou je buď plavá, nebo hnědá, která se následně rozjasní jemnými pramínky. Plavovláskám (Margot Robbie) se do vlasů přidají různé odstíny hnědé, tmavovláskám (Jessica Alba) zase několik světlých tónů. 

 • Karamelová

  Jennifer Lopez & Ciara Jennifer Lopez & Ciara Autor: profimedia.cz
  Všechny brunetky, pozor! Letos na podzim bude obrovským hitem pro všechny hnědovlásky odstín karamelu. Můžete si vlasy nechat o něco málo zesvětlit nebo vsadit na nepravidelné světlé proužky, které (speciálně po natočení) vytvoří karamelově lesklou hřívu, stejnou jako mají třeba zpěvačky Jennifer Lopez nebo Ciara. 

 • Uhlově černá

  Adriana Lima & Nicki Minaj Adriana Lima & Nicki Minaj Autor: profimedia.cz
  Velký comeback slaví i černá barva vlasů. Pokud jste po havraních vlasech už dříve toužila, právě teď je ten pravý čas. A s příchodem jara můžete zase pomalu zesvětlovat. 

 • Odrosty

  Hailey Baldwin & Sofia Boutella Hailey Baldwin & Sofia Boutella Autor: profimedia.cz
  A nakonec radostná zpráva pro všechny z nás, které nestíhají pravidelné návštěvy u kadeřníka. Odrosty jsou v kurzu! Pokud jste blondýnka a své vlasy máte hodně tmavé, přestaňte se barvit a během podzimu budete mít cool barvu vlasů, která frčí i mezi slavnými. 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy