Retro vlasové doplňky, které si musíte pořídit letos na podzim!

Žádné nové vlasové doplňky, co by vám vyrazily dech, se aktuálně neobjevují. Zato frčí skřipce, gumičky a čelenky, po kterých jsme toužily před několika lety. Podívejte se, které doplňky vám letos na podzim nesmí chybět. 

Cvakací sponky

Kdo by si na ně nepamatoval. Cvakací sponky všemožných velikostí a barevných provedení jsou zkrátka nesmrtelné. Letos na podzim byste si měla pořídit alespoň jeden pár s perličkami nebo kamínky a jedny jednobarevné. Noste je vedle sebe na jedné straně a nebo si učešte pěšinku uprostřed a na každé straně scvakněte vlasy, které vám rámují obličej.

Food Impatience 🙋‍♀️

Příspěvek sdílený elsa hosk (@hoskelsa),Čec 21, 2018 v 7:55 PDT

Látkové gumičky

Ani tyhle gumičky nejsou žádnou žhavou novinkou. Nápadné látkové gumičky byly jedním z nejoblíbenějších doplňků 90. let. Inspiraci, jak gumičky z bavlny, semiše nebo sametu nosit, najdete už téměř na každém kroku. Zkuste třeba falešný culík, který si oblíbila trend-setterka Bella Hadid.

Černé látkové čelenky

Vlasový doplněk, který jste si možná schovala z dřívějších dob a teď ho využíváte jako praktického pomocníka při líčení nebo sprchování, je znovu ve hře. Kožené čelenky zvolil na svou přehlídku podzimní kolekce i americký návrhář Tom Ford, a tak se raketovou rychlostí staly opět velkým hitem.

Details of a TOM FORD Women’s FW18 look. #TOMFORD #TOMFORDFW18 #NYFW

Příspěvek sdílený TOM FORD (@tomford),Úno 9, 2018 v 11:06 PST

Plastové skřipce

Tom Ford se postaral o comeback černých čelenek, Alexander Wang zase vrátil do hry plastové skřipce. Na jeho módní show měly modelky jednoduché uhlazené účesy sepnuté vzadu metalickým skřipcem s návrhářovým vyrytým jménem. Takže zamotejte vlasy, scvakněte je skřipcem a trendy účes je na světě!

Keep it together #WANGINC

Příspěvek sdílený ALEXANDER WANG (@alexanderwangny),Úno 14, 2018 v 3:40 PST

Zubaté čelenky

Nikdy by nás nenapadlo, že spolu s látkovými gumičkami a skřipci se vrátí i pružné plastové čelenky ve tvaru hřebínku. Slavný kadeřník Anthony Turner prý často vídal tyto čelenky na stylových ženách, které jdou na jógu, a rozhodl se je znovu proslavit. Skvělou příležitostí byla módní show singapurského návrháře Prabala Gurunga, kde měl na starost účesy modelek.

Tipy, kde koupit stylové vlasové doplňky, najdete v galerii: