Další hit devadesátek je zpět! Látkové gumičky teď nosí každý

Další devadesátkový trend, který hlásí velký návrat. Po plastových skřipcích, které dokonce ovládly i módní přehlídku Alexandera Wanga, přichází znovu na scénu další mega hit dřívější doby – látkové gumičky. Kdo je nosí a kde je pořídíte?

Carrie Bradshaw v jednom z dílů Sexu ve městě prohlásila, že scrunchie, jak se látkovým gumičkám říká v angličtině, jsou módní faux pas a žádná stylová Newyorčanka by je rozhodně neměla nosit. Teď je všechno jinak! Látkové gumičky jsou definitivně zpátky v módě.

Už dříve se občas objevily na prestižních přehlídkách, Balenciaga je dokonce zařadila do své resort kolekce pro rok 2018. Každá módní ikona už je nosí a k dostání jsou už i u nás v obchodech.

Inspiraci, jak nápadné gumičky z bavlny, semiše nebo sametu nosit, najdete už téměř na každém kroku. Zkuste třeba falešný culík, který si oblíbila trend-setterka Bella Hadid.

Nebo zkuste klasický vysoko vyčesaný culík jako starší sestra z Hadid dua Gigi.

pre-cardi lunchin 🌭🍋🌵

Příspěvek sdílený Gigi Hadid (@gigihadid),Dub 16, 2018 v 3:05 PDT

Látkovou gumičku můžete sladit se svým outfitem, stejně jako to udělala zpěvačka Rita Ora.

Matchy matchy!! Today was awesome 😎

Příspěvek sdílený RITA ORA (@ritaora),Pro 9, 2017 v 3:01 PST

Barevná látková gumička je také skvělý doplněk k plavkám. Vlasy vám nepřekáží při koupání ani opalování a zároveň jsou stylově upravené. Přesně jako to nosí Hailey Baldwin.

mood for the rest of the summa

Příspěvek sdílený Hailey Baldwin (@haileybaldwin),Čec 1, 2018 v 8:34 PDT