Alexander Wang rozhodl! Skřipce jsou znovu ve hře!

14. února 2018 • 06:00
• Foto: profimedia.cz

Je to oficiální! Nejoblíbenější vlasový doplněk 90. let je zpět! Návrat vlasových skřipců potvrdil na své módní show Alexader Wang. Modelky měly jednoduché uhlazené účesy sepnuté vzadu metalickým skřipcem s návrhářovým vyrytým jménem. 

Účes, který je většina z nás zvyklá nosit jen do vany, maximálně doma na úklid, se během jediného večera dostal znovu do popředí. S návratem vlasových doplňků z 90. let se sice předem počítalo, zatím však dominovaly tlusté látkové gumičky, jejichž comeback má na svědomí Mansur Gavriel a jeho přehlídka v loňské sezóně. 

Návrhář Alexander Wang se rozhodl letos vzkřísit dříve velmi oblíbené plastové skřipce. Zamotáte vlasy, připevníte skřipcem a je hotovo. Možná se vám to zdá jako pouhý návrat trendu z minulosti, ale je to i něco víc. Je to další malý krůček, který potvrzuje, že žhavé módní trendy jsou stále více praktické a jejich tvůrci myslí na naše pohodlí. 

Důkazem, že skřipce všech velikostí budou letos vlasovým trendem číslo jedna, je i instagramový příspěvek světoznámé dánské fashion bloggerky Trine Kjær. Ta se pochlubila hned ve dvou příspěvcích tím, jak sbírá různě veliké a pestrobarevné skřipce, aby byla připravena na jarní a letní "skřipcovou" sezónu. 

Italian souvenirs 🐚

Příspěvek sdílený Trine Kjær (@trineswardrobe),Zář 23, 2017 v 4:15 PDT

Wednesday Candy 💌

Příspěvek sdílený Trine Kjær (@trineswardrobe),Lis 15, 2017 v 12:04 PST

Návraty k výrazným trendům dřívější doby nás baví. Zkuste zapátrat ve starých pokladech, které máte třeba na chalupě nebo u maminky. Třeba se vám poštěstí a najdete tam 30 let starý skřipec, který vám bude závidět každá milovnice módních trendů. 

Plánujete svatbu? Zajímají vás nejnovější svatební trendy z přehlídek, tipy na nejkrásnější šaty, účesy, kytice, chcete inspiraci na nejromantičtější místa, kde se vdávat a kdy a co je potřeba zařídit? To vše a mnohem více inspirace a užitečných informací najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Naplánujte si s námi vaši svatbu snů!

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy