Motýlí křídla jsou letošním mega hitem!

Motýlí křídla jsou letošním mega hitem! Zdroj: Instagram.com @funboy

Nafukovací plameňák je pasé! Letos jsou v kurzu motýlí křídla

Kdo loni neměl nafukovacího plameňáka nebo alespoň fotku s ním na Instagramu, ten si snad opravdové léto ani pořádně neužil. Což je samozřejmě myšleno jako vtip, ale pokud následujete trendy, měli byste si na letošní léto pořídit novou hračku do sbírky. Plameňáci už totiž nejsou v kurzu. A bohužel ani jednorožci a labutě.

Trochu kýčovitý, ale přesto okouzlující motiv plameňáků doslova ovládl loňský rok. Tihle růžoví krasavci se stali symbolem léta jak v módě, tak i v dekoru. S motivem plameňáků jste mohli loni sehnat všechno od spodního prádla až po již zmiňované nafukovací hračky. Právě ty se staly na Instagramu jedním z nejpopulárnějších letních doplňků. Teď ovšem plameňákům odzvonilo, alespoň tedy těm nafukovacím.

Summer advice: Don’t miss a flamingo kiss. 💋😁⚓ (photo @mirandaaston) #getAnchored #paulhewitt

Příspěvek sdílený PAUL HEWITT (@paul_hewitt),Čen 27, 2018 v 1:36 PDT

Žhavým hitem jsou právě teď nafukovací motýlí křídla v nejrůznějších barevných provedeních. Ta fungují jako nafukovací matrace, a tak si na nich můžete hovět i dlouhé hodiny. Narozdíl od nafukovacích plameňáků, na kterých se dalo sedět jen pár minut nebo spíše jen s velkým vypětím do prvního cvaknutí fotoaparátu.

Globetrotting Weekend 🦋 📸 @inliebevivi

Příspěvek sdílený FUNBOY (@funboy),Kvě 20, 2018 v 1:10 PDT

Fotky s nafukovacími motýlími křídly budou ještě o něco efektnější než ty s plameňákem. Na eleganci ovšem zapomeňte. Bude to stejně složité a komické. Takže nejdříve se nastavte a pak teprve přivolejte někoho s objektivem.

NEW! Missoni x FUNBOY Butterfly float 🦋 See more of this limited edition @missoni collab and shop exclusively at FUNBOY.com

Příspěvek sdílený FUNBOY (@funboy),Čen 27, 2018 v 6:58 PDT

Wat-er you doing this Summer? 🦋🦋#floatseverywhere #butterflyfloat #summer2018 #summervibes #beach #havefun #greece🇬🇷 #cyprus #mykonos #greekislands • για παραγγελία στείλτε DM •

Příspěvek sdílený Rainbow 69 (@rainbow69gr),Kvě 29, 2018 v 1:49 PDT