Cool letní doplňky, které si musíte zabalit na dovolenou!

Chystáte se letos na dovolenou k moři? Pak byste si s sebou rozhodně měla zabalit i stylové doplňky, které můžete nosit na pláž, do města i na večerní (noční) zábavu. Nezaberou příliš místa a dokonale doladí každý letní outfit. 

Proutěná kabelka

Malé oválné a hranaté crossbody i velké proutěné tašky doslova ovládly letošní léto. Proutěná taška se skvěle hodí na pláž, ale i jako cool doplněk k vašim oblíbeným letním šatům. Můžete s ní vyrazit na trh pro čerstvé ovoce a klidně i na nákupy oblečení - vejde se do ní opravdu hodně. Když ji budete balit do kufru, vyplňte ji plavkami a spodním prádlem. Jednak ušetříte místo a taky zabráníte tomu, aby se v kufru promáčkla nebo jinak poničila.

Dreamin’ of the Beach • @itscaseyevans (🕶 #LillyPulitzer ‘Fia’)

Příspěvek sdílený Kenmark Eyewear (@kenmarkeyewear),Čen 5, 2018 v 6:32 PDT

Slaměné klobouky a barevné kšiltovky

Pokrývky hlavy už dávno nejsou považovány jen za ochranu před sluncem. Slaměné klobouky jsou takový hit, že dokonce ovládly i prestižní módní přehlídky. Ani kšiltovky už nejsou poue výsadou sportovních typů, nosit je můžete klidně k šatům! Slaměný klobouk balte do kufru velmi pečlivě. Vycpěte ho oblečením a dejte úplně na dno. Na krempu pokládejte klidně těžší věci, které ji udrží rovnou. Kšiltovky vydrží mnohem více, tu si klidně dejte rovnou do příručního zavazadla a nasaďte hned po přistání. Jednak supluje sluneční brýle, ochrání vás před sluncem a taky zamaskuje vlasy, které nebývají po delším letu zrovna ve formě.

Sun☀️ + sea🌊 with @thesilksneaker 😍😍😍

Příspěvek sdílený Two Baked Buns (@twobakedbuns),Čen 8, 2018 v 12:43 PDT

Sluneční brýle

Čím nápadnější, tím lepší! To platí i letos. Samozřejmě vám sluneční brýle musí být také pohodlné a musí sedět vašemu tvaru obličeje, ale i jejich design je důležitý. Pokud si troufnete na opravdový odvaz, pořiďte si brýle v kočičím tvaru s masivními plastovými obrubami. V kurzu jsou samozřejmě i trochu střídmější kousky, jako třeba brýle s kovovým přemostěním mezi obroučkami, barevná polarizovaná skla i kulaté obroučky s nápadnou obrubou. A nezapomeňte na řetízek - hit z devadesátek, který se letos vrátil v plné síle!

Čelenky do vlasů

Látkové čelenky jsou na letní dovolené naprostou nutností! Z neupravených vlasů během sekundy vyčarují účes hodný přehlídkových mol. Ale to není jejich jediná výhoda. Skvěle poslouží i při opalování, protože pevně uchytí i všechny jemné vlásky, které vás konečně nebudou šimrat v obličeji. Sbalte si jich s sebou hned několik. Nezaberou žádné místo a uvidíte, že si je zamilujete!

Náušnice, náhrdelníky, náramky

Drobnosti, které dokonale doladí váš letní outfit. Ať už právě vyrážíte na pláž, nebo se chystáte do města, nezapomeňte na jeden šperk. Na minimalismus se však tentokrát nehraje. Náušnice musí být pořádně barevné, náhrdelníky masivní a náramků zase může být hned několik u sebe. Na opalování a koupání si je samozřejmě musíte sundávat, ale věřte, že za to entrée to rozhodně stojí!

Tipy na božské letní doplňky najdete v galerii: