Tajemství odhaleno! 6 beauty tipů od přirozeně krásných Francouzek

Pověstný kult francouzské krásy je nesmrtelný. A přestože jej mnozí už považují spíše za mýtus, pravdou zůstává, že spousta žen z této země skutečně přistupuje k péči o sebe, svou pleť i tělo trochu jinak, než je tomu v jiných koutech světa. V čem spočívá ono kouzlo, kterým (nejen) Pařížanky vládnou a které z nich dodnes dělá nejpřirozenější krásky planety?

Největší pozornost věnují péči

Proč zakrývat make-upem nedokonalou pleť? Mnohem důležitější je najít příčinu nedokonalostí a pomoci pleti opět zářit. Francouzské ženy se shodují, že právě důkladná péče, která odpovídá všem potřebám jejich pokožky, je základem přirozené krásy. Nezanedbávejte proto odličování ani čistění a ideálně si najděte dermatologa, se kterým se poradíte, co vaše pokožka potřebuje a jak případně zlepšit její stav.

TIP NA VIDEO: Jak na nadčasové líčení? Inspirujte se u Francouzek!

Totéž platí o vlasové péči. Francouzky si nepotrpí na výstřední účesy ani přehnané kulmování či žehlení. Místo toho své kadeře nechají pohupovat ve větru přesně takové, jaké je mají od přírody. Co jejich vlasům nikdy nechybí? Ano, je to opět kvalitní péče, která jim dodá lesk a přirozený objem.

TIP: K dokonalé pleti ani vlasům vám nepomohou pouze vhodné produkty – zevnějšek je totiž odrazem toho, co se děje uvnitř v těle. Stravování, životní návyky a třeba i kvalita spánku, to vše má vliv na stav pleti, kadeří nebo například nehtů. Než se tedy pustíte do nákupu krémů, zkuste se nejdříve zamyslet, co můžete pro svůj vzhled udělat teď hned, aniž by vás to stálo jedinou korunu.

Loading

Článek pokračuje na další straně. >>>