Nový hit v úpravě obočí: Zvládnete ho hravě sama doma!

Baby Brows, tak to je nejnovější trend v úpravě obočí. A jak vlastně vypadá?

Možná už sám název leccos napovídá! Ano, tohle obočí se má co nejvíce podobat tomu dětskému. Mělo by být tedy přirozené, výrazné a široké. Mezi zahraničními hvězdami už frčí nějaký ten pátek. Proslavilo ho především sesterské duo Hadid a také Hailey Bieber. Máme pro vás tipy, jak si ho snadno vykouzlit doma jen za pomoci pár šikovných „nástrojů“.

Když chloupky chybí

Pokud nemáte zrovna husté obočí nebo v něm za roky vytrhávání máte nějaké mezírky, rozhodně to neznamená, že je pro vás nový trend pasé. Jednou z možností je obočí domalovat, ideálně pomocí fixu, ale není to dlouhodobé řešení. Pořiďte si speciální sérum na podporu růstu obočí, kterých je aktuálně na trhu hned několik. Můžete dokonce sáhnout i po séru, které obsahuje především přírodní látky, například unikátní látku získanou z karibského korálu. Většina zázračných sér podporujících růst obočí se hodí také na řasy, takže mají dvojité využití.

Dodejte objem

Dojem hustého obočí vykouzlíte i barvou, která ho okamžitě zvýrazní. Díky nabarvenému obočí navíc krásně vyniknou oči! A zvládnete to bez problémů sama doma. Stačí vám k tomu jen kvalitní barva, kterou opět můžete využít i na řasy, odličovací přípravek a vatové tamponky, kartáček a mastný hutný krém nebo vazelína.

Jak postupovat při domácím barvení řas a obočí, najdete ZDE!

Lehká úprava pinzetou

Hlavním gró Baby Brows je sice přirozenost, ale i té musíme malinko pomoct. Chloupků ze spodní strany obočí, které vyčnívají, je třeba se zbavit. Postačí vám k tomu obyčejná pinzeta nebo můžete vyzkoušet speciální depilační pásky na obočí, které vytvarujete do perfektního oblouku. Jediným trhnutím se tak zbavíte všech nežádoucích chloupků.

Jak postupovat při domácí úpravě obočí, najdete ZDE!

Tipy na spolehlivé produkty najdete v galerii: