Masky na spaní: Zpříjemní vám cestování a zkvalitní spánek!

Vejdou se všude, mají krásné designy a zpříjemní vám spánek nejen na cestách, ale i doma. 

Masky nebo, chcete-li, škrabošky na spaní jsou skvělou vychytávkou především na cestování. Stačí ji nasadit v letadle nebo autě a rázem si vytvoříte úplnou tmu pro klidný a ničím nerušený spánek. Stejně tak vám může pomoci i v hotelu, penzionu nebo kempu, kde se chystáte na dovolené nebo výletě ubytovat. Nikdy totiž předem nevíte, jestli vám do okna nebude zářit pouliční osvětlení nebo vás opravdu brzy ráno nevzbudí první sluneční paprsky.

Stejně tak ji můžete využívat i doma. Třeba ne každý den, ale jen tehdy, kdy cítíte, že byste mohla mít zrovna dnes problém usnout, a potřebujete se zbavit všech rušivých elementů. Díky masce se krásně vyspíte i přes den, když se třeba vrátíte z noční směny nebo z večírku, který se neplánovaně protáhl až do ranních hodin.

Některé škrabošky na spaní v sobě mají třeba uklidňující bylinky, které vám pomohou ke klidnému spánku, jiné zase chladivý účinek, který zabrání otokům pod očima i nevzhledným tmavým kruhům. Vyberte si masku přesně podle toho, co potřebujete. I kdyby to mělo být jen podle designu, protože si v nich chcete udělat hezkou fotku na Instagram.

Loading

Tipy na spací masky najdete v galerii: