Tory Burch

Tory Burch Zdroj: Profimedia.cz

Tory Burch
Tory Burch
Fendi
Ze zákulisí přehlídky Max Mara pro jaro a léto 2020
Fendi
13
Fotogalerie

Inspirace z přehlídek: 4 účesy pro delší vlasy, které si zvládnete udělat doma

Jak v roce 2020 zkrotit delší vlasy, když je nechcete nechat rozpuštěné? Inspirujte se účesy z přehlídek, které vám vrátí vzpomínky na vaše dětství a pubertu!

Nedávno jsme psali o tom, že jeden z nejžhavějších účesů přinejmenším první poloviny roku je pěšinka uprostřed. Na rozpuštěné vlasy, ať už s loknami či s ležérní strukturou přirozených vln, sázely i herečky na Zlatých glóbech. Samozřejmě ale nejde o jediný trendy účes, to by byla nuda. Jaké účesy pro delší vlasy tedy letos poletí?

Článek pokračuje na následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 5

Uhlazený culík

V podobě přísně uhlazených culíků v týlu, které zpravidla doprovází pěšinka na straně, se vrací devadesátkový minimalismus. Při jejich tvorbě budete muset sáhnout po tenké, ale pevné gumičce a tupírovacím hřebenu, jehož koncem můžete vykouzlit přesnou pěšinku, lehce dodat objem a poté prameny perfektně uhladit. Na přehlídce Hermès se modelkám culíky leskly přirozeně, zatímco Christopher Kane vsadil na decentní efekt mokrých vlasů. Každopádně uhlazovací vosk, respektive gel na vlasy se vám bude hodit.

Hermès
Hermès | Zdroj: Profimedia.cz

Loewe
Loewe | Zdroj: Profimedia.cz

Christopher Kane
Christopher Kane | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Vesmírné drdůlky

Dvorní kadeřník módního domu Fendi, Sam McKnight, se rovněž inspiroval devadesátkami, ale rozhodl se pro jiné pojetí. Modelkám vyčesal ležérní a neuhlazené drdoly, jinými slovy „koupelnový účes“. Zkrátka culíky ledabyle zamotal do uzlu a zafixoval lakem na vlasy. Právě dva takové „motouzy“ na hlavě se označují jako vesmírné drdůlky a jde o účes, který byl populární hlavně v devadesátkách a na přelomu milénia, kdy ho nosily „Spajsky“, Britney Spears i Gwen Stefani. Dva pramínky rámující obličej k tomu samozřejmě patří také.

Fendi
Fendi | Zdroj: Profimedia.cz

Fendi
Fendi | Zdroj: Profimedia.cz

Fendi
Fendi | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Dva copy

Může dospělá žena nosit dva copánky? Odpověď z letošních přehlídkových mol je jasná: rozhodně ano! Tento účes byl k vidění třeba na přehlídce Dior, kde modelkám copy rámovaly obličeje, anebo Fendi, kde je měly zapletené klasicky za ušima. I u copánků přitom letos vítězí až dětská jednoduchost. Žádné rafinované francouzské zaplétání, jen pěšinka uprostřed, rozdělení vlasů na dva díly a plést můžete až od uší. Na závěr nenápadná tenká gumička a je to!

Dior
Dior | Zdroj: Profimedia.cz

Max Mara
Max Mara | Zdroj: Profimedia.cz

Bora Aksu
Bora Aksu | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Hřebínek do vlasů

Jestli vám připadaly dva copánky holčičí, co teprve řeknete na plastový hřebínek do vlasů? Právě tím měly ozdobené jinak elegantní účesy ve stylu 40. let modelky na přehlídce Tory Burch. Tentokrát nejde o účes jako takový, ale o ozdobu, která se možná vrátí do našich sbírek. Ono po trendu plastových i perlových sponek, látkových čelenek a barevných skřipců do vlasů by se ani nebylo čemu divit.

Tory Burch
Tory Burch | Zdroj: Profimedia.cz

Tory Burch
Tory Burch | Zdroj: Profimedia.cz

Tory Burch
Tory Burch | Zdroj: Profimedia.cz

Doporučujeme

Načíst další články