...

... Zdroj: istock.com

Nehty 2020: Zapomeňte na minimalismus, letos budou v kurzu barvy a vzory!

Život je příliš krátký na to, abych měla nudnou manikúru! Tak přesně tohoto hesla se drží všechny trendy pro letošní rok. Co na ně říkáte?

Francouzská manikúra jinak

I když letošní trendy nefandí minimalismu, nebojte se, že byste nenašla střídmou a zároveň stylovou manikúru. Tak například nesmrtelná francouzská je stále v kurzu, jen má trochu jinou (zábavnější) podobu. Zapomeňte na kombinaci transparentního laku, světlounce růžové a bílé a vsaďte na pořádný koktejl pestrých barev. A pokud je to na vás přeci jen příliš, alespoň vyměňte klasické bílé špičky za barevné. Každá změna se počítá!

Zvířecí vzory

Bylo jen otázkou času, než se populární zvířecí vzory propíšou i do oblasti manikúry. Zatímco před dvěma lety nějaký čas frčel leopardí motiv, letošní rok fandí především neokoukaným vzorům, jako jsou hadí, zebří nebo dokonce kraví.

V barvách duhy

Milovnice barev si tento rok opravdu užijí! Duhovénehty budou totiž na jaře i v létě největším trendem. Vytvořit si takovou manikúru doma je téměř nemožné, takže bude nutné navštívit salón. Ale mají také jednu velkou výhodu, už se nemusíte rozhodovat, jakou barvu laku zvolíte, můžete si vybrat rovnou všechny najednou.

Jiná geometrie

Zatímco loni byly v kurzu geometrické tvary, především proužky a trojúhelníčky, letos vévodí jednoduchým vzorům vlnky. Tento motiv vychází z trendů 70. let, které se intenzivně vrací zpět.

Každý nehet jiný

Poslední velký trend je ideální pro nerozhodné. Můžete v něm totiž spojit hned několik motivů, vzorů i barev dohromady. Tahle freestyle manikúra chce odvahu, ale budete mít jistotu, že nikdo nebude mít stejné nehty jako vy.