.

.

.
.
.
.
.
30
Fotogalerie

Drahá neznamená lepší: 6 kvalitních kosmetických značek za pár korun

Pravděpodobně všichni beauty nadšenci znají pocit, když se na scéně objeví nová revoluční řasenka nebo korektor slibující zázračné výsledky a doopravdy funguje. Zní to jako splněný sen, dokud se nepodíváte na cenu a nezjistíte, že produkt je mimo vaše finanční možnosti. Není však třeba si zoufat, na trhu je mnoho tzv. makeup dupes, tedy levnějších příbuzných luxusních značek.

V dnešní době je zkrátka spousta dostupných značek, které jsou stejně dobré jako jejich drahé obdoby, a tak není potřeba za kosmetiku utrácet nesmírné sumy. Ve skutečnosti jsou totiž některé levnější produkty vyráběny v totožných továrnách, a dokonce se stejnými přísadami jako produkty luxusních značek. Nižší cenu pak mohou mít nasazenou proto, že značka snížila náklady na balení a reklamu, obsah produktu tím ale většinou neutrpí. 

TIP NA VIDEO: Jak se dokonale odlíčit v pěti krocích?

Video placeholde

Pokud se snažíte snížit rozpočet, který padá na vaše kosmetické must haves i trendy výstřelky v podobě barevných linek či extravagantních rtěnek, tohle jsou ty nejlepší značky, na které se můžete obrátit:

L'Oréal

Značka L'Oréal je na trhu už více než 100 let, a stala se tak jednou z nejtradičnějších kosmetických brandů vůbec. Jejich True Match Liquid Foundation je stále jedním z nejprodávanějších make-upů a nedají na něj dopustit ani vizážisté. Sortiment této značky je však široký a najdete u ní také skvělé řasenky i rtěnky, které jsou se svými dražšími kolegyněmi kvalitou srovnatelné. L'Oréal Paris je navíc běžně dostupný v sítích českých drogerií, a tak se nemusíte obávat, zda v e-shopu trefíte správné odstíny líčidel

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 6

Sephora Collection

Kolekce líčení značky Sephora je běžně k dostání v českých parfumeriích stejného názvu a nabízí opravdu široký sortiment kvalitních produktů. Snadno zde vybavíte celou svou kosmetickou taštičku, ceny produktů jsou totiž opravdu přátelské. Oční stíny zde například seženete od 90 Kč. 

Pokračování 3 / 6

NYX Professional Makeup

V Česku je posledních pár let velmi oblíbená také americká dekorativní kosmetika značky NYX. Ta byla založena losangeleskou uměleckou maskérkou Toni Ko v roce 1999, k nám se dostala o 17 let později. NYX nabízí produkty za velmi dostupné ceny a vzhledem k tomu, že byl založen profesionály v oblasti make-upu, jedná se v poměru ceny a výkonu o velmi kvalitní líčení. 

Pokračování 4 / 6

Maybelline

Maybelline, stejně jako L'Oréal, je v Česku běžně dostupná značka. Poslední dobou se navíc stává čím dál častěji virální na sociálních sítích a je jasné proč. Jejich řasenka Lash Sensational Sky High je tak oblíbená, že bývá prakticky nonstop vyprodaná. Většina kupujících si ji oblíbila právě pro její funkčnost, která v poměru její ceny nemá konkurenci ani u luxusních produktů.

Pokračování 5 / 6

e.l.f. Cosmetics

Kosmetika značky e.l.f., jejíž pojmenování vzniklo prostou zkratkou slov eyes, lips, face se na sociálních sítích objevuje už delší dobu, i když v České republice není ještě tak rozšířená. Produkty má však kvalitní a funkční a stojí za vaši pozornost. V České republice je dostupná v parfumeriích Douglas

Pokračování 6 / 6

Makeup Revolution

Makeup Revolution je jedna z podznaček brandu Revolution Beauty. V nabídce najdete produkty pro líčení očí, rtů i tváří, ale pověstné jsou hlavně jejich obsáhlé palety stínů. V Česku je značka k dostání na Notinu nebo v dm drogerii.

Tipy na produkty uvedených značek najdete v galerii.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.