.

.

Pisces season: Jak propojit líčení inspirované Rybami s největším beauty trendem roku?

Slunce se dostane do konstelace Ryb už v pondělí 20. února a setrvá v ní do 19. března. Lidé narození v tomto období mají silné sociální cítění a smysl pro spravedlnost. Rádi pomáhají druhým, zároveň je ale může brzdit přecitlivělost a snílkovství, které vedou k nerozhodnosti. Při líčení dávají Ryby přednost jemným barevným přechodům a rozjasnění pohledu či pleti, zároveň se ale nebojí hravých glitterů a zelených odstínů. Inspirujte se líčením Ryb, ať už jste se narodili v jakémkoli znamení. Prezentují totiž jeden z největších letošních trendů v oblasti líčení – mermaidcore.

Fialová, tyrkysová, zelená

Mezi léčivé minerály pro znamení Ryb se běžně řadí ametyst (fialová), labradorit (kovový vzhled) nebo tyrkys (tyrkysová) a chryzopras (zelený). Ametyst probouzí v Rybách odvahu a odhodlání, labradorit aktivuje samoléčebné procesy v těle, tyrkys zase pomáhá zmírnit negativní emoce a chryzopras předchází impulzivnímu chování, které je pro toto znamení typické. Inspirujte se těmito polodrahokamy a přeneste jejich léčivou moc do oblasti líčení. Oční stíny ve fialovém, tyrkysovém a kovovém odstínu naneste na horní i spodní víčko a vytvořte tak look, který s vámi, pakliže jste Ryba, dokonale souzní. Tyto barvy se však nemusíte bát použít ani v manikúře. Pořiďte si je v pastelové variantě – díky nim budete dokonale následovat jarní trendy. 

TIP NA VIDEO: Jak vypadají trendy v manikúře pro rok 2023?

Video placeholde

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 4

Mořská víla

Zrozenci ve znamení Ryb jsou vedení planetou Neptun, která – ne náhodou – získala své jméno po římském vládci moří. Ryby potřebují vodu k životu! Svým něžným vzhledem většinou připomínají pohádková nebo mytologická stvoření a inspirace jimi, zvlášť v tomto roce, padá na velmi úrodnou půdu. Letos v květnu totiž vyjde dlouho očekávané herecké zpracování Malé mořské víly, kde Ariel ztvární herečka Halle Bailey. Není se tedy čemu divit, že trend mermaidcore oslavující mytologické podvodní tvory nabývá na intenzitě. Rozjasněná pleť, perleťové akcenty, líčení očí v barvách třpytící se zátoky či tajemný look s uhlazenými vlasy. Fantazii se meze nekladou, myslete jen na to, že čím víc se bude líčení lesknout a připomínat vodní hladinu, tím lépe. 

Pokračování 3 / 4

Nehty jako z moře

Mermaidcore prostoupil samozřejmě i do oblasti manikúry. Nehty inspirované mořskými stvořeními patří mezi největší trendy letošního roku. Chromované odlesky s vodními prvky můžete vytvořit i sama doma. Perleťový lak zase bude vypadat velmi efektně na nehtech zapilovaných do tvaru mandle. Pokud se nebojíte experimentovat, velmi současně bude působit též manikúra ozdobená nalepenými perlami nebo zaschlými kapkami průhledného gelového laku, které připomínají kapky vody. 

Pokračování 4 / 4

Romantický vzhled

Ryby jsou znamení s velkým smyslem pro spravedlnost a oplývají hlubokým sociálním cítěním a romantickými představami. Proto jednoduché líčení v podobě růžových tváří a jemného nude líčení očí bude to pravé ořechové. Tento look navíc budete mít hotový doslova za pár sekund.