Nejkrásnější náušnice pro nevěsty. Víme, kde je pořídíte už od 240 Kč!

Náušnice pro nevěstu patří k důležitým doplňkům minimálně od té doby, co nás Kate Middleton okouzlila svými „slzami“, když si v roce 2011 brala prince Williama. Od té doby sice uplynulo hodně vody, ale tento styl se stále drží mezi oblíbenými. Vedle něj se ale prosazuje i jeden hodně aktuální trend, který boří svatební tradice. 

Tím trendem, který ovládl šperky od náušnic přes náhrdelníky až po spony do vlasů, jsou perly. Pravda, říká se, že nevěsta by si je měla odpustit, protože „kolik perliček, tolik slziček“. Jenže jak už to bývá, touha po něčem neotřelém už dokázala zbořit nejednu svatební tradici.

Perly v uších měla na svatbě i ta nejikoničtější nevěsta ze všech – Grace Kelly. A neodolala jim ani královna Alžběta II., jež své šaty ozdobila dvojitým perlovým náhrdelníkem, který dostala od své matky. Není od věci připomenout, že s princem Philipem jsou svoji už přes sedmdesát let. Perly jsou symbolem luxusu i nevinnosti, jejich něžná krása s vintage nádechem podtrhne každý svatební outfit. A letos je obzvlášť těžké jim odolat.

Podívejte se, jaké náušnice pro nevěsty jsme našli v aktuálních kolekcích.

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!