Nejkrásnější náušnice pro nevěsty. Víme, kde je pořídíte už od 240 Kč!

17. února 2019 • 06:00
Vévodkyně Kate měla na svatbě diamantové náušnice ve tvaru slzy z malého šperkařství Robinson Pelham • Foto: Profimedia.cz

Náušnice pro nevěstu patří k důležitým doplňkům minimálně od té doby, co nás Kate Middleton okouzlila svými slzami“, když si v roce 2011 brala prince Williama. Od té doby sice uplynulo hodně vody, ale tento styl se stále drží mezi oblíbenými. Vedle něj se ale prosazuje i jeden hodně aktuální trend, který boří svatební tradice. 

Tím trendem, který ovládl šperky od náušnic přes náhrdelníky až po spony do vlasů, jsou perly. Pravda, říká se, že nevěsta by si je měla odpustit, protože „kolik perliček, tolik slziček“. Jenže jak už to bývá, touha po něčem neotřelém už dokázala zbořit nejednu svatební tradici.

Perly v uších měla na svatbě i ta nejikoničtější nevěsta ze všech  Grace Kelly. A neodolala jim ani královna Alžběta II., jež své šaty ozdobila dvojitým perlovým náhrdelníkem, který dostala od své matky. Není od věci připomenout, že s princem Philipem jsou svoji už přes sedmdesát let. Perly jsou symbolem luxusu i nevinnosti, jejich něžná krása s vintage nádechem podtrhne každý svatební outfit. A letos je obzvlášť těžké jim odolat. 

Podívejte se, jaké náušnice pro nevěsty jsme našli v aktuálních kolekcích. 

Fotogalerie

11 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

Horoskopy